fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

AB InBev Efes Україна закупила і передала кисневі концентратори в чернігівські, миколаївські та харківські лікарні

28/ 04/ 2021
    Світ продовжує боротьбу із пандемією коронавірусу Covid-19. Україна проходить третью хвилю захворюванності та стикається з ще більшою кількістю важких випадків перебігу хвороби. У найтяжчих випадках для пацієнтів гостро постає питання про додаткове дихання киснем. AB InBev Efes Україна разом з «Карітас Україна» закупила 16 сучасних кисневих концентраторів для передачі в лікарні Миколаївської, Харківської та Чернігівської областей. Це мобільні концентратори «Біомед», які здатні забезпечувати потік кисню до 10 літрів на хвилину. Вони енергозберігаючі та безпечні у використанні, мають низький рівень шуму та невелику вагу, а головне – можуть використовуватись як у лікарнях, так і в домашніх умовах. «Ми розуміємо наскільки важлива вчасна допомога, коли облік часу йде на хвилини. На жаль, не всі лікарні мають достатньо стаціонарних систем забезпечення киснем. Тому ми звернули увагу на обладнання, яке вирішує цю проблему тут і зараз. Дуже цінно у такий скрутний час підтримувати партнерські відносини, об’єднуватися заради спільних цілей та разом виходити із важких ситуацій», – говорить Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна.  Передачу концентраторів до лікарень було здійснено через партнера компанії – благодійний фонд «Карітас України». Концентратори розподілено відповідно до попередніх запитів від регіональних ОДА трьох областей і передано до 6 медичних установ: КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб» – 3шт; КНП «Чернігівська психоневрологічна лікарня – 3 шт. «Лозівська центральна районна лікарня» – 2шт; «Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті №1» – 3шт. КНП «Первомайська ЦРЛ» – 2 шт; «Врадіївська центральна районна лікарня» – 3 шт. Інформаційна довідка: AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes. AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві. Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Cubanisto, Boddingtons Pub Ale; локальных ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь»; квасу «Село і люди», сидру «Де Сад». Контакти для ЗМІ Всі запити, повязані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій. E-mail: Nonna.Martynova@AB-Inbev.com
01/

 

Світ продовжує боротьбу із пандемією коронавірусу Covid-19. Україна проходить третью хвилю захворюванності та стикається з ще більшою кількістю важких випадків перебігу хвороби. У найтяжчих випадках для пацієнтів гостро постає питання про додаткове дихання киснем.

AB InBev Efes Україна разом з «Карітас Україна» закупила 16 сучасних кисневих концентраторів для передачі в лікарні Миколаївської, Харківської та Чернігівської областей.

Це мобільні концентратори «Біомед», які здатні забезпечувати потік кисню до 10 літрів на хвилину. Вони енергозберігаючі та безпечні у використанні, мають низький рівень шуму та невелику вагу, а головне – можуть використовуватись як у лікарнях, так і в домашніх умовах.

«Ми розуміємо наскільки важлива вчасна допомога, коли облік часу йде на хвилини. На жаль, не всі лікарні мають достатньо стаціонарних систем забезпечення киснем. Тому ми звернули увагу на обладнання, яке вирішує цю проблему тут і зараз. Дуже цінно у такий скрутний час підтримувати партнерські відносини, об’єднуватися заради спільних цілей та разом виходити із важких ситуацій», – говорить Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна

Передачу концентраторів до лікарень було здійснено через партнера компанії – благодійний фонд «Карітас України». Концентратори розподілено відповідно до попередніх запитів від регіональних ОДА трьох областей і передано до 6 медичних установ:

  • КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб» – 3шт;
  • КНП «Чернігівська психоневрологічна лікарня – 3 шт.
  • «Лозівська центральна районна лікарня» – 2шт;
  • «Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті №1» – 3шт.
  • КНП «Первомайська ЦРЛ» – 2 шт;
  • «Врадіївська центральна районна лікарня» – 3 шт.

Інформаційна довідка:

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Cubanisto, Boddingtons Pub Ale; локальных ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь»; квасу «Село і люди», сидру «Де Сад».

Контакти для ЗМІ

Всі запити, пов’язані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій.

E-mail: Nonna.Martynova@AB-Inbev.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: