fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

AB InBev Efes Україна взяла участь у святкуванні 20-річного ювілею Чернігівського НОК

11/ 10/ 2021
  AB InBev Efes Україна продовжує підтримувати олімпійський рух на Чернігівщині та вести активну діяльність у своїх домашніх регіонах, де розташовані броварні компанії. Цього разу AB InBev Efes Україна взяла участь у святкуванні 20 річниці з дня створення Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області. Святкування обєднало спортсменів, олімпійських чемпіонів, міську і обласну владу та почесних гостей. Директор Чернігівської броварні AB InBev Efes Україна Ворожко Євген приєднався до висадження дерев та відкриття Олімпійської алеї. На урочистому заході також було проведено декілька спортивних активностей, зокрема презентація видів спорту, організовано турніри з футболу, тенісу, баскетболу та волейболу, велопробіги. Урочиста частина закінчилася церемонією нагородження на якій, Денису Хренову, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна, вручили Почесну Грамоту Чернігівської обласної ради за підтримку олімпійського руху на Чернігівщині. «Підтримка домашніх регіонів – один із пріоритетних напрямків для соціального розвитку компанії. Вже не перший рік ми впроваджуємо ініціативи у Чернігові, Харкові, Миколаєві. Ми завжди намагаємось підтримувати організації, що розвивають місцеву інфраструктуру та покращують здоров’я і добробут українців. Нам близький напрямок з просування здорового способу життя та розвитку спорту, адже ми закликаємо своїх споживачів споживати алкоголь відповідально та піклуватися за своє здоров’я», – розповідає в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна Денис Хренов. Інформаційна довідка: AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes. AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві. Портфель пивних брендів складається з ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois, Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Boddingtons Pub Ale, «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь», квасу «Село і люди», сидру «Де Сад». Контакти для ЗМІ Всі запити, повязані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій. E-mail: Nonna.Martynova@abinbevefes.com

AB InBev Efes Україна продовжує підтримувати олімпійський рух на Чернігівщині та вести активну діяльність у своїх домашніх регіонах, де розташовані броварні компанії. Цього разу AB InBev Efes Україна взяла участь у святкуванні 20 річниці з дня створення Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області. Святкування об’єднало спортсменів, олімпійських чемпіонів, міську і обласну владу та почесних гостей.

Директор Чернігівської броварні AB InBev Efes Україна Ворожко Євген приєднався до висадження дерев та відкриття Олімпійської алеї. На урочистому заході також було проведено декілька спортивних активностей, зокрема презентація видів спорту, організовано турніри з футболу, тенісу, баскетболу та волейболу, велопробіги. Урочиста частина закінчилася церемонією нагородження на якій, Денису Хренову, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна, вручили Почесну Грамоту Чернігівської обласної ради за підтримку олімпійського руху на Чернігівщині.

«Підтримка домашніх регіонів – один із пріоритетних напрямків для соціального розвитку компанії. Вже не перший рік ми впроваджуємо ініціативи у Чернігові, Харкові, Миколаєві. Ми завжди намагаємось підтримувати організації, що розвивають місцеву інфраструктуру та покращують здоров’я і добробут українців. Нам близький напрямок з просування здорового способу життя та розвитку спорту, адже ми закликаємо своїх споживачів споживати алкоголь відповідально та піклуватися за своє здоров’я», – розповідає в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна Денис Хренов.

Інформаційна довідка:

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Портфель пивних брендів складається з ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois, Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Boddingtons Pub Ale, «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь», квасу «Село і люди», сидру «Де Сад».

Контакти для ЗМІ

Всі запити, пов’язані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій.

E-mail: Nonna.Martynova@abinbevefes.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: