fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

AB InBev Efes Україна випустила лімітований різдвяний дизайн нефільтрованого пива «Чернігівське Біле» та традиційного квасу «Село і люди»

24/ 12/ 2021
  Спеціально до новорічних свят AB InBev Efes Україна вирішила додати новорічного настрою своїм поціновувачам та запустила лімітовані різдвяні дизайни нефільтрованого пива «Чернігівське «Біле», а також традиційного квасу «Село і люди». «Випуск лімітованих серій улюблених напоїв – це ще одна можливість порадувати наших людей та подарувати їм гарний настрій перед святами. Ми сподіваємось, що наші продукти стануть чудовим доповненням до новорічного столу та додадуть трохи тепла, радісних емоцій та затишку у ці новорічні свята», – коментує маркетинг директор AB InBev Efes Україна Анна Руденко. Особлива колекція нефільтрованого пива «Чернігівське Біле» є неперевершеною основою для приготування гарячих пивних напоїв. На лімітованій пляшці пива розкрили рецепт приготування коктейлю «Біле Вершкове», а її святковий дизайн дозволяє зануритись в атмосферу різдвяного дива: Розігрійте 0,5 л пива «Біле» на середньому вогні; Додайте спецій: гілочку гвоздики, щіпку сухого імбиру та мускатного горіха до смаку; Збийте 2 жовтки та додайте до пива, помішуючи; Зніміть із вогню, додайте 1 ст.л. вершкового масла та меду до смаку; Спіньте міксером і подавайте в кухлі! Для любителів безалкогольних напоїв є чудова альтернатива – це приготовлений за новим рецептом квас «Село і люди», що залишає лише позитивні емоції та наповнює різдвяним настроєм усе навкруги.  Лімітована колекція традиційного квасу «Село і люди» відрізняється своїм дизайном та розкриває 11 святкову заповідь «Тримайтеся теплої компанії, тоді й свята по фану будуть». Інформаційна довідка: AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes. AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві.   Портфель пивних брендів складається з ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois, Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Boddingtons Pub Ale, «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь», квасу «Село і люди», сидру «Де Сад». Контакти для ЗМІ Всі запити, повязані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій. E-mail: Nonna.Martynova@abinbevefes.com

Спеціально до новорічних свят AB InBev Efes Україна вирішила додати новорічного настрою своїм поціновувачам та запустила лімітовані різдвяні дизайни нефільтрованого пива «Чернігівське «Біле», а також традиційного квасу «Село і люди».

«Випуск лімітованих серій улюблених напоїв – це ще одна можливість порадувати наших людей та подарувати їм гарний настрій перед святами. Ми сподіваємось, що наші продукти стануть чудовим доповненням до новорічного столу та додадуть трохи тепла, радісних емоцій та затишку у ці новорічні свята», – коментує маркетинг директор AB InBev Efes Україна Анна Руденко.

Особлива колекція нефільтрованого пива «Чернігівське Біле» є неперевершеною основою для приготування гарячих пивних напоїв. На лімітованій пляшці пива розкрили рецепт приготування коктейлю «Біле Вершкове», а її святковий дизайн дозволяє зануритись в атмосферу різдвяного дива:

  1. Розігрійте 0,5 л пива «Біле» на середньому вогні;
  2. Додайте спецій: гілочку гвоздики, щіпку сухого імбиру та мускатного горіха до смаку;
  3. Збийте 2 жовтки та додайте до пива, помішуючи;
  4. Зніміть із вогню, додайте 1 ст.л. вершкового масла та меду до смаку;
  5. Спіньте міксером і подавайте в кухлі!

Для любителів безалкогольних напоїв є чудова альтернатива – це приготовлений за новим рецептом квас «Село і люди», що залишає лише позитивні емоції та наповнює різдвяним настроєм усе навкруги.  Лімітована колекція традиційного квасу «Село і люди» відрізняється своїм дизайном та розкриває 11 святкову заповідь «Тримайтеся теплої компанії, тоді й свята по фану будуть».

Інформаційна довідка:

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві.  

Портфель пивних брендів складається з ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois, Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Boddingtons Pub Ale, «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь», квасу «Село і люди», сидру «Де Сад».

Контакти для ЗМІ

Всі запити, пов’язані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій.

E-mail: Nonna.Martynova@abinbevefes.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: