fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

AB InBev Efes Україна увійшла до ТОП-50 кращих компаній України

10/ 12/ 2021
  Компанія AB InBev Efes Україна увійшла до ТОП-50 кращих українських компаній за версією журналу «Влада та гроші». У рейтингу представлені провідні компанії українського ринку, що розвиваються за найвищими стандартами сучасного європейського бізнесу. На думку експертного журі, AB InBev Efes Україна є однією із тих компаній, які в 2021 році мали найбільший вплив на розвиток економіки держави. «2021 рік став роком викликів не тільки для України, а й всього світу. Та попри ті складнощі, які принесла пандемія, саме такі періоди дають компаніям можливість акумулювати зусилля, реалізовувати найсміливіші ідеї та розвиватися. Ми в AB InBev Efes цього року звернули більше уваги на оптимізацію бізнес-процесів, покращення умов праці та розширення соцпакета для наших співробітників. Почесне місце в рейтингу ТОП-50 і висока оцінка експертів є ще одним свідченням того, що наша компанія рухається в правильному напрямку», – розповідає президент компанії AB InBev Efes Дмитро Шпаков. Піклуючись про співробітників, компанія запровадила безкоштовні чек-апи та збільшила відпустку при народженні дитини з 18 до 26 тижнів з доплатою до повного окладу. Окрім того, проривом в оптимізації робочого процесу компанії стали інвестиції в технології комп’ютерного зору для розпізнавання продукту, а також впровадження цифрової B2B-платформи для команд продажів і запуск нових інструментів для команди фінансів.  На досягнутому AB InBev Efes не зупиняється, плануючи подальший розвиток бізнесу та реалізацію соціально значущих ініціатив у межах нового глобального призначення: «мріємо про більше, наповнюючи майбутнє радісними моментами». У планах компанії створити більше радісних моментів у майбутньому, підтримуючи та просуваючи стійкість у всьому світі.  Нагадаємо, що торік AB InBev Efes Україна потрапила у рейтинг найкращих працедавців країни, а у 2021 році увійшла до п’ятірки кращих у «Рейтингу роботодавців України».  Інформаційна довідка: AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes. AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві. Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Cubanisto, Boddingtons Pub Ale; локальных ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь»; квасу «Село і люди», сидру «Де Сад». Контакти для ЗМІ Всі запити, повязані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій. E-mail: Nonna.Martynova@AB-Inbev.com

Компанія AB InBev Efes Україна увійшла до ТОП-50 кращих українських компаній за версією журналу «Влада та гроші».

У рейтингу представлені провідні компанії українського ринку, що розвиваються за найвищими стандартами сучасного європейського бізнесу. На думку експертного журі, AB InBev Efes Україна є однією із тих компаній, які в 2021 році мали найбільший вплив на розвиток економіки держави.

«2021 рік став роком викликів не тільки для України, а й всього світу. Та попри ті складнощі, які принесла пандемія, саме такі періоди дають компаніям можливість акумулювати зусилля, реалізовувати найсміливіші ідеї та розвиватися. Ми в AB InBev Efes цього року звернули більше уваги на оптимізацію бізнес-процесів, покращення умов праці та розширення соцпакета для наших співробітників. Почесне місце в рейтингу ТОП-50 і висока оцінка експертів є ще одним свідченням того, що наша компанія рухається в правильному напрямку», – розповідає президент компанії AB InBev Efes Дмитро Шпаков.

Піклуючись про співробітників, компанія запровадила безкоштовні чек-апи та збільшила відпустку при народженні дитини з 18 до 26 тижнів з доплатою до повного окладу. Окрім того, проривом в оптимізації робочого процесу компанії стали інвестиції в технології комп’ютерного зору для розпізнавання продукту, а також впровадження цифрової B2B-платформи для команд продажів і запуск нових інструментів для команди фінансів. 

На досягнутому AB InBev Efes не зупиняється, плануючи подальший розвиток бізнесу та реалізацію соціально значущих ініціатив у межах нового глобального призначення: «мріємо про більше, наповнюючи майбутнє радісними моментами». У планах компанії створити більше радісних моментів у майбутньому, підтримуючи та просуваючи стійкість у всьому світі. 

Нагадаємо, що торік AB InBev Efes Україна потрапила у рейтинг найкращих працедавців країни, а у 2021 році увійшла до п’ятірки кращих у «Рейтингу роботодавців України». 

Інформаційна довідка:

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Cubanisto, Boddingtons Pub Ale; локальных ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь»; квасу «Село і люди», сидру «Де Сад».

Контакти для ЗМІ

Всі запити, пов’язані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій.

E-mail: Nonna.Martynova@AB-Inbev.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: