fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

AB InBev Efes Україна представляє міцну новинку – Чернігівське Титан!

04/ 11/ 2021
  Зустрічайте поповнення у портфелі компанії! AB InBev Efes Україна випускає міцну новинку – Чернігівське Титан. Насичений смак класичного світлого пива та неймовірна м’якість досягаються завдяки використанню майже в 1,5 рази більше преміального солоду та довшого бродіння. Чернігівське Титан – створений міцним, смакує мяким! «Ми вивчили побажання споживачів категорії міцного пива і розробили новий продукт, який відповідає їхнім потребам – має насичений, повний, але м’який смак, легко п’ється, має оптимальну міцність 8% та мужній дизайн етикетки. А ще наші споживачі шукають різноманіття в цій в категорії, тому, як експерти у сегменті нефільтрованого пива, ми зварили пиво з міцністю 8% та неймовірною м’якістю нефільтрованого пива», – розповідає маркетинг директор AB InBev Efes Україна Анна Руденко. Чернігівське Титан – це чудовий баланс: насичений смак лагера, природна м’якість солоду, легка та приємна хмільна гірчинка. Саме поєднання неймовірної м’якості та оптимальної міцності 8% і робить Титан такою бажаною новинкою для споживачів. Також компанія представляє новинку Чернігівське Титан Нефільтроване, яка увібрала в себе лише найкраще від нефільтрованого та міцного. Багатий та насичений смак, м’якість пшеничного солоду, легкий аромат коріандру, цитрусові нотки у посмаку, натуральний світло-бурштиновий замутнений колір та збалансована міцність приємно вразять любителів нефільтрованого. Окрім вражаючого дизайну та неймовірного смаку, Чернігівське Титан має різні формати пляшки на вибір, які підійдуть для будь-якої компанії. Шукайте новинку Титан Світле – 0,5 л, та ПЕТи 1 л, 1,15 л, 2 л, та Титан Нефільтроване 0,5 л на полицях магазинів. Нагадаємо, що нещодавно AB InBev Efes Україна випустила новинку від лідера нефільтрованого сегмента в Україні Чернігівське Біле – безалкогольне пшеничне пиво «Біле 0 Alco». Інформаційна довідка: AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes. AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві. Портфель пивних брендів складається з ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois, Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Boddingtons Pub Ale, «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь», квасу «Село і люди», сидру «Де Сад». Контакти для ЗМІ Всі запити, повязані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій. E-mail: Nonna.Martynova@abinbevefes.com

Зустрічайте поповнення у портфелі компанії! AB InBev Efes Україна випускає міцну новинку – Чернігівське Титан. Насичений смак класичного світлого пива та неймовірна м’якість досягаються завдяки використанню майже в 1,5 рази більше преміального солоду та довшого бродіння. Чернігівське Титан – створений міцним, смакує м’яким!

«Ми вивчили побажання споживачів категорії міцного пива і розробили новий продукт, який відповідає їхнім потребам – має насичений, повний, але м’який смак, легко п’ється, має оптимальну міцність 8% та мужній дизайн етикетки. А ще наші споживачі шукають різноманіття в цій в категорії, тому, як експерти у сегменті нефільтрованого пива, ми зварили пиво з міцністю 8% та неймовірною м’якістю нефільтрованого пива», розповідає маркетинг директор AB InBev Efes Україна Анна Руденко.

Чернігівське Титан це чудовий баланс: насичений смак лагера, природна м’якість солоду, легка та приємна хмільна гірчинка. Саме поєднання неймовірної м’якості та оптимальної міцності 8% і робить Титан такою бажаною новинкою для споживачів.

Також компанія представляє новинку Чернігівське Титан Нефільтроване, яка увібрала в себе лише найкраще від нефільтрованого та міцного. Багатий та насичений смак, м’якість пшеничного солоду, легкий аромат коріандру, цитрусові нотки у посмаку, натуральний світло-бурштиновий замутнений колір та збалансована міцність приємно вразять любителів нефільтрованого.

Окрім вражаючого дизайну та неймовірного смаку, Чернігівське Титан має різні формати пляшки на вибір, які підійдуть для будь-якої компанії. Шукайте новинку Титан Світле – 0,5 л, та ПЕТи 1 л, 1,15 л, 2 л, та Титан Нефільтроване 0,5 л на полицях магазинів.

Нагадаємо, що нещодавно AB InBev Efes Україна випустила новинку від лідера нефільтрованого сегмента в Україні Чернігівське Біле – безалкогольне пшеничне пиво «Біле 0 Alco».

Інформаційна довідка:

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Портфель пивних брендів складається з ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois, Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Boddingtons Pub Ale, «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь», квасу «Село і люди», сидру «Де Сад».

Контакти для ЗМІ

Всі запити, пов’язані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій.

E-mail: Nonna.Martynova@abinbevefes.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: