fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Куди і як правильно інвестувати під час сучасної невизначеності

  • Дата: 08/09/2026 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Куди і як правильно інвестувати під час сучасної невизначеності. Дата: 08 вересня2026. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. У часи глобальної турбулентності, геополітичних ризиків та стрімких змін питання інвестування cтає не лише про прибуток, а й про збереження капіталу та стратегічне бачення майбутнього. Під час онлайн-лекції спікер поділиться власним баченням того, у які галузі, активи та бізнеси варто інвестувати сьогодні, як оцінювати ризики в умовах невизначеності та які тренди формуватимуть економіку найближчих років.  Команда Центру Професійного Розвитку Європейської Бізнес Асоціації спільно з EFI Group запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Куди і як правильно інвестувати під час сучасної невизначеності.  Цільова аудиторія: всі ті, кому цікаво питання інвестування.   Питання для обговорення:  Як змінюється логіка інвестування під час криз.  Які активи залишаються стійкими у турбулентні часи.  Україна як простір для майбутніх інвестицій. Довгострокове мислення як головна конкурентна перевага інвестора.  Просимо звернути увагу, що думки та погляди, висловлені тренером (спікером) під час заходу, є виключно його/її особистою позицією та інтелектуальною власністю і жодним чином не є офіційною позицією Європейської Бізнес Асоціації.  Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Ігор Ліскі. Засновник інвестиційної компанії EFI Group та співзасновник Українського інституту майбутнього. Серійний підприємець та інвестор з понад 20-річним досвідом в інвестиціях. За 8 років створив 6 підприємств. Його основні бізнес-інтереси охоплюють охорону здоровя, ІТ, виробництво паперу, деревообробку, виробництво та постачання продуктів харчування, розвиток інфраструктури та збереження культурної спадщини. Він має ступінь Executive MBA від Saïd Business School Оксфордського університету.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 240 90 90.

У часи глобальної турбулентності, геополітичних ризиків та стрімких змін питання інвестування cтає не лише про прибуток, а й про збереження капіталу та стратегічне бачення майбутнього. Під час онлайн-лекції спікер поділиться власним баченням того, у які галузі, активи та бізнеси варто інвестувати сьогодні, як оцінювати ризики в умовах невизначеності та які тренди формуватимуть економіку найближчих років.

Команда Центру Професійного Розвитку Європейської Бізнес Асоціації спільно з EFI Group запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Куди і як правильно інвестувати під час сучасної невизначеності.

Цільова аудиторія: всі ті, кому цікаво питання інвестування.

Питання для обговорення:

  • Як змінюється логіка інвестування під час криз.
  • Які активи залишаються стійкими у турбулентні часи.
  • Україна як простір для майбутніх інвестицій.
  • Довгострокове мислення як головна конкурентна перевага інвестора.

Просимо звернути увагу, що думки та погляди, висловлені тренером (спікером) під час заходу, є виключно його/її особистою позицією та інтелектуальною власністю і жодним чином не є офіційною позицією Європейської Бізнес Асоціації.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ігор Ліскі
Засновник інвестиційної компанії EFI Group та співзасновник Українського інституту майбутнього. Серійний підприємець та інвестор з понад 20-річним досвідом в інвестиціях. За 8 років створив 6 підприємств. Його основні бізнес-інтереси охоплюють охорону здоров'я, ІТ, виробництво паперу, деревообробку, виробництво та постачання продуктів харчування, розвиток інфраструктури та збереження культурної спадщини. Він має ступінь Executive MBA від Saïd Business School Оксфордського університету.
Ігор Ліскі

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити
Загальнонаціональна хвилина мовчання
01:00
09:00
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Вшануймо пам’ять усіх загиблих у війні росії проти України
00:43

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: