fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

75 % власників українських компаній очікують на збільшення доходу у 2021 році — дослідження One Philosophy

07/ 12/ 2021
  Попри пандемію та карантинні обмеження, троє з чотирьох лідерів українських компаній сподіваються на збільшення своїх доходів за результатами 2021 року. Такі дані наводить консалтингова група One Philosophy у другому щорічному дослідженні життєстійкості українських організацій #Життєстійкі: шлях далі. У дослідженні взяли участь 54 власники і топменеджери. Їх опитали шляхом глибинних інтерв’ю та онлайн-анкет. Автори дослідження пояснюють, що попри пандемічну кризу деякі організації змогли мобілізувати власні команди як на захист працівників, так і на створення нових рішень. Вони запускали нове виробництво, розширювали асортимент, виходили на нові ринки. «Тому більшість лідерів, які взяли участь в опитуванні, позитивно налаштовані — 75 % власників і керівників очікують, що за результатами 2021 року дохід їхніх організацій зросте», — зазначає Наталія Попович, засновниця One Philosophy. Докладніше про інші результати другої хвилі дослідження «Життєстійкі: шлях далі» можна почитати тут.

Попри пандемію та карантинні обмеження, троє з чотирьох лідерів українських компаній сподіваються на збільшення своїх доходів за результатами 2021 року.

Такі дані наводить консалтингова група One Philosophy у другому щорічному дослідженні життєстійкості українських організацій #Життєстійкі: шлях далі.

У дослідженні взяли участь 54 власники і топменеджери. Їх опитали шляхом глибинних інтерв’ю та онлайн-анкет.

Автори дослідження пояснюють, що попри пандемічну кризу деякі організації змогли мобілізувати власні команди як на захист працівників, так і на створення нових рішень. Вони запускали нове виробництво, розширювали асортимент, виходили на нові ринки.

«Тому більшість лідерів, які взяли участь в опитуванні, позитивно налаштовані — 75 % власників і керівників очікують, що за результатами 2021 року дохід їхніх організацій зросте», — зазначає Наталія Попович, засновниця One Philosophy.

Докладніше про інші результати другої хвилі дослідження «Життєстійкі: шлях далі» можна почитати тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: