fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

60 врятованих сердечок Янголи Watsons!

09/ 03/ 2021
  Поки усі святкували 8 Березня, у Watsons було подвійне свято! Адже у нас ювілей – 60 ОПЕРАЦІЙ в рамках проекту Янголи Watsons. Тільки уявіть собі – 60 діток, що колись мали вроджені вади серця, тепер здорові! А це більше ніж півсотні здорових дітей, спокійних родин та щасливих українців. Минулого місяця допомогу отримав 12 річний Гайзлер Олексій з Львівської області, який потребував термінової операції з усунення вродженої вади серця – дефекту міжпередсердної перетинки. Професіонали своєї справи –  кардіохірурги Амосова зробили операцію і тепер хлопчик здоровий. Щомісяця, завдяки проекту Янголи Watsons, на краще змінюється чиясь доля. Адже кожного місяця компанія перераховує благодійні кошти на закупівлю серцевих імплантів для дітей з хворим серцем. Але усе це завдяки вам – нашим улюбленим клієнтам. Дякуємо вам за те, що підтримуєте цю благодійну місію. Ви даруєте дітям життя. А це просто безцінно. Долучитися до проекту Янголи Watsons дуже просто: купуйте засоби та магніти з позначкою «Янголи Watsons» онлайн або в фізичних магазинах перераховуй бали із бонусної картки Watsons Club здійснюючи покупки в магазинах Детально, як долучитися до проекту або отримати допомогу читайте у статті на нашому сайті ось тут. Проект реалізовується компанією Watsons Україна у партнерстві з Благодійним Фондом «Серця майбутнього» з грудня 2015 року. Разом з вами робимо цей світ хоч трошечки кращим. P.S.: Всім привіт від Олексія та його лікаря Ігоря Дідковського. Хлопчик вже дома і почуває себе прекрасно. Про Watsons Watsons Україна - входить до складу міжнародної компанії A.S. Watson Group, найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. Нині мережа налічує понад 16 000 магазинів і понад 1400 аптек на 26 ринках Азії і Європи. У провідну мережу Watsons Україна входить майже 400 магазинів і 12 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 4500 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця. Протягом багатьох років Watsons формує стандарти на ринку товарів для краси і здоровя, надаючи персональні рекомендації та консультації, пропонуючи найширший асортимент продукції. У тому числі - товари власних торгових марок Watsons «Шукай у W», допомагаючи клієнтам виглядати гарно і почуватись чудово  кожен день. З 2009 року Watsons є брендом аптек № 1 в Азії. В Європі та в Україні Watsons є одним з провідних рітейлерів у сфері здоровя та краси.

Поки усі святкували 8 Березня, у Watsons було подвійне свято! Адже у нас ювілей – 60 ОПЕРАЦІЙ в рамках проекту Янголи Watsons.

Тільки уявіть собі – 60 діток, що колись мали вроджені вади серця, тепер здорові! А це більше ніж півсотні здорових дітей, спокійних родин та щасливих українців.

Минулого місяця допомогу отримав 12 річний Гайзлер Олексій з Львівської області, який потребував термінової операції з усунення вродженої вади серця – дефекту міжпередсердної перетинки. Професіонали своєї справи –  кардіохірурги Амосова зробили операцію і тепер хлопчик здоровий.

Щомісяця, завдяки проекту Янголи Watsons, на краще змінюється чиясь доля. Адже кожного місяця компанія перераховує благодійні кошти на закупівлю серцевих імплантів для дітей з хворим серцем.

Але усе це завдяки вам – нашим улюбленим клієнтам. Дякуємо вам за те, що підтримуєте цю благодійну місію. Ви даруєте дітям життя. А це просто безцінно.

Долучитися до проекту Янголи Watsons дуже просто:

  • купуйте засоби та магніти з позначкою «Янголи Watsons» онлайн або в фізичних магазинах
  • перераховуй бали із бонусної картки Watsons Club здійснюючи покупки в магазинах

Детально, як долучитися до проекту або отримати допомогу читайте у статті на нашому сайті ось тут.

Проект реалізовується компанією Watsons Україна у партнерстві з Благодійним Фондом «Серця майбутнього» з грудня 2015 року.

Разом з вами робимо цей світ хоч трошечки кращим.

P.S.: Всім привіт від Олексія та його лікаря Ігоря Дідковського. Хлопчик вже дома і почуває себе прекрасно.

Про Watsons

Watsons Україна – входить до складу міжнародної компанії A.S. Watson Group, найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. Нині мережа налічує понад 16 000 магазинів і понад 1400 аптек на 26 ринках Азії і Європи. У провідну мережу Watsons Україна входить майже 400 магазинів і 12 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 4500 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця.

Протягом багатьох років Watsons формує стандарти на ринку товарів для краси і здоров’я, надаючи персональні рекомендації та консультації, пропонуючи найширший асортимент продукції. У тому числі – товари власних торгових марок Watsons «Шукай у W», допомагаючи клієнтам виглядати гарно і почуватись чудово  кожен день.

З 2009 року Watsons є брендом аптек № 1 в Азії. В Європі та в Україні Watsons є одним з провідних рітейлерів у сфері здоров’я та краси.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: