fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

5 членів нашої команди були обрані для роботи в Міжнародній асоціації торгових марок (INTA) на 2024-2025 роки

04/ 10/ 2023
  Ми раді повідомити, що 5 членів нашої команди були обрані для роботи в Міжнародній асоціації торгових марок (INTA) на 2024-2025 роки.  З нового року наш керуючий партнер Олександр Мамуня посилить Комітет з боротьби з контрафактною продукцією, старший юрист Дмитро Стефанович приєднається до Комітету з громадської інформації, юрист Наталія Бадора тепер увійшла до Комітету з альтернативного вирішення спорів, а юрист Ілона Болюбаш сприятиме недобросовісній конкуренції комітету, а наш партнер Ганна Прохорова візьме на себе роль голови комітету з авторських прав. Протягом наступних двох років вони матимуть привілей ділитися своїм досвідом, працювати разом з піонерами галузі та брати участь в обговореннях, які формують глобальну політику в міжнародній сфері інтелектуальної власності. Ми пишаємося цими призначеннями, оскільки участь у комітетах INTA означає професійне визнання та відображає високий рівень довіри до нашого досвіду, мислення та стратегій.  Дізнайтеся більше про комітети INTA👉 https://lnkd.in/eSN9m8df

Ми раді повідомити, що 5 членів нашої команди були обрані для роботи в Міжнародній асоціації торгових марок (INTA) на 2024-2025 роки. 

З нового року наш керуючий партнер Олександр Мамуня посилить Комітет з боротьби з контрафактною продукцією, старший юрист Дмитро Стефанович приєднається до Комітету з громадської інформації, юрист Наталія Бадора тепер увійшла до Комітету з альтернативного вирішення спорів, а юрист Ілона Болюбаш сприятиме недобросовісній конкуренції комітету, а наш партнер Ганна Прохорова візьме на себе роль голови комітету з авторських прав.

Протягом наступних двох років вони матимуть привілей ділитися своїм досвідом, працювати разом з піонерами галузі та брати участь в обговореннях, які формують глобальну політику в міжнародній сфері інтелектуальної власності.

Ми пишаємося цими призначеннями, оскільки участь у комітетах INTA означає професійне визнання та відображає високий рівень довіри до нашого досвіду, мислення та стратегій. 

Дізнайтеся більше про комітети INTA👉 https://lnkd.in/eSN9m8df

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: