fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

40 студентів і випускників вишів стали співробітниками «ТЕДІС Україна» в 2021 році

07/ 10/ 2021
  Для 12 студентів і випускників вузів «ТЕДІС Україна» став першим роботодавцем в їх професійній кар’єрі, а всього 40 молодих фахівців були прийняті на роботу в цьому році в компанію. Такі підсумки традиційної «Студентської програми», яка діє в «ТЕДІС Україна» з 2016 року. Учасниками цьогорічної програми стали експедитори, торгові представники, комплектувальники товарів, оператори комп’ютерного набору та представники інших професій в Мелітопольському, Чернігівському, Чернівецькому, Краматорському, Одеському, Мукачівському, Хмельницькому та Черкаському регіональних структурних підрозділах «ТЕДІС Україна». «Ми як один з провідних роботодавців в сфері дистрибуції та логістики надаємо молодим фахівцям прекрасну можливість отримати перший серйозний досвід роботи у великій компанії з чітко налагодженими процесами. Все залежить від їхнього бажання працювати, мотивації розвиватися і прагнути отримувати цінні знання від досвідчених колег», – прокоментувала директор департаменту з управління персоналом «ТЕДІС Україна» Ірина Івасюк. Новачкам компанії в пам’ять про завершення «Студентської програми» були подаровані сувенірні набори з акцентом на екологічність, а саме вироблені з переробленого вторинної сировини. Нагадаємо, що в цьому році за результатами загальнонаціонального рейтингу студентської платформи STUD-POINT компанія «ТЕДІС Україна» увійшла в ТОП-25 роботодавців, відкритих талантам до 25 років. За 2020 рік понад 30 студентів з вищих навчальних закладів Києва, Одеси, Полтави, Херсона, Маріуполя та інших міст стали учасниками «Студентської програми» «ТЕДІС Україна». В рамках цієї програми випускники вузів отримують досвід роботи в системній компанії з налагодженими бізнес-процесами. Для молодих фахівців розроблена спеціальна освітня програма, яка допомагає полегшити процес адаптації на новому робочому місці.

Для 12 студентів і випускників вузів «ТЕДІС Україна» став першим роботодавцем в їх професійній кар’єрі, а всього 40 молодих фахівців були прийняті на роботу в цьому році в компанію. Такі підсумки традиційної «Студентської програми», яка діє в «ТЕДІС Україна» з 2016 року.

Учасниками цьогорічної програми стали експедитори, торгові представники, комплектувальники товарів, оператори комп’ютерного набору та представники інших професій в Мелітопольському, Чернігівському, Чернівецькому, Краматорському, Одеському, Мукачівському, Хмельницькому та Черкаському регіональних структурних підрозділах «ТЕДІС Україна».

«Ми як один з провідних роботодавців в сфері дистрибуції та логістики надаємо молодим фахівцям прекрасну можливість отримати перший серйозний досвід роботи у великій компанії з чітко налагодженими процесами. Все залежить від їхнього бажання працювати, мотивації розвиватися і прагнути отримувати цінні знання від досвідчених колег», – прокоментувала директор департаменту з управління персоналом «ТЕДІС Україна» Ірина Івасюк.

Новачкам компанії в пам’ять про завершення «Студентської програми» були подаровані сувенірні набори з акцентом на екологічність, а саме вироблені з переробленого вторинної сировини.

Нагадаємо, що в цьому році за результатами загальнонаціонального рейтингу студентської платформи STUD-POINT компанія «ТЕДІС Україна» увійшла в ТОП-25 роботодавців, відкритих талантам до 25 років. За 2020 рік понад 30 студентів з вищих навчальних закладів Києва, Одеси, Полтави, Херсона, Маріуполя та інших міст стали учасниками «Студентської програми» «ТЕДІС Україна». В рамках цієї програми випускники вузів отримують досвід роботи в системній компанії з налагодженими бізнес-процесами. Для молодих фахівців розроблена спеціальна освітня програма, яка допомагає полегшити процес адаптації на новому робочому місці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: