fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

4 українські відео-роботи пройшли у фінал міжнародного конкурсу Red Bull Futur/io

22/ 02/ 2019
  Переможці поїдуть у Лісабон для участі в Академії Red Bull Futur/io. Дебютний міжнародний конкурс Red Bull Futur/io, який запропонував учасникам із 31 країни показати своє бачення майбутнього, цього тижня оголосив фіналістів! Щоб податися на конкурс, потрібно було створити відео тривалістю до 60 секунд про своє уявлення майбутнього у 2030 році. У світі знайшлося немало потенційних футурологів, і протягом кількох місяців проект зібрав понад 955 відео-заявок з ідеями майбутнього. Можемо гордитися українськими мрійниками та візіонерами - Україна стала першою у світі за кількістю заявок, надіславши 165 відео-робіт! Цього тижня міжнародне журі, серед якого відомі футурологи та дослідники, між усіма відео відібрало 20 кращих, автори яких у березні поїдуть на триденну Академію Red Bull Futur/io в Лісабон (Португалія) і там продовжать боротьбу за головну перемогу. Обрані роботи стосуються різних тематик: від подорожей галактикою до рівності в суспільстві, від зміни навчальної системи до боротьби за екологічну чистоту Землі. 20 найкращих робіт, які пройшли у фінал, відібрала Міжнародна суддівська комісія у складі Олександра Маньковського (футуролог), Єлени Малахатки (кандидатка наук, VR/AR і BIG DATA) та Мартіна Везовські (головний дизайнер та футурист). Серед фіналістів – аж три роботи з України! Крім вибору журі, ще одна відео-робота отримала Wildcard у фінал та була визначена всесвітнім глядацьким голосуванням на сайті. Wildcard отримали також українці  – «We Create Future» Микити Даниліна! Тож усього до фіналу пройшли чотири українські проекти: «No Borders» (авторка – Анна Трепез) – про майбутнє без кордонів, лімітів та воєн. «Dostupno. UA» (автор – відомий блогер та телеведучий Дмитро Щебетюк) – про рівні можливості, які будуть в усіх людей у майбутньому: люди з інвалідністю матимуть змогу досягати своєї мети на однакових умовах з іншими. «Life is Now» (автор – Гліб Фельдман) – про екологічну ситуацію у світі та боротьбу із забрудненням середовища. Робота виконана у форматі короткометражки. «We Create Future» (автор – Микита Данилін)  – ідея полягає в тому, що кожен з нас безпосередньо відповідає за майбутнє, тож від кожного залежить, що буде далі із Землею. Чотири українські фіналісти разом з іншими вирушать у Лісабон, де братимуть участь в Академії Red Bull Futur/io. За підсумками трьох днів в Академії учасники презентуватимуть свої концепти, а найкраща робота буде втілена у продакшені від Red Bull Media House. Окрім того, українські переможці конкурсу отримають призи від локальних партнерів: навчання на одному з курсів в Ukrainian Film School, навчання в Kyiv Academy of Media Arts (KAMA) та квиток на серію майстер-класів «Голівуд зсередини» від ArtichokeEventLab. Для отримання більш детальної інформації про проект, перейдіть на сайт Red Bull Futur/io. #redbullfuturio

Переможці поїдуть у Лісабон для участі в Академії Red Bull Futur/io.

Дебютний міжнародний конкурс Red Bull Futur/io, який запропонував учасникам із 31 країни показати своє бачення майбутнього, цього тижня оголосив фіналістів!

Щоб податися на конкурс, потрібно було створити відео тривалістю до 60 секунд про своє уявлення майбутнього у 2030 році. У світі знайшлося немало потенційних футурологів, і протягом кількох місяців проект зібрав понад 955 відео-заявок з ідеями майбутнього. Можемо гордитися українськими мрійниками та візіонерами – Україна стала першою у світі за кількістю заявок, надіславши 165 відео-робіт!

Цього тижня міжнародне журі, серед якого відомі футурологи та дослідники, між усіма відео відібрало 20 кращих, автори яких у березні поїдуть на триденну Академію Red Bull Futur/io в Лісабон (Португалія) і там продовжать боротьбу за головну перемогу. Обрані роботи стосуються різних тематик: від подорожей галактикою до рівності в суспільстві, від зміни навчальної системи до боротьби за екологічну чистоту Землі.

20 найкращих робіт, які пройшли у фінал, відібрала Міжнародна суддівська комісія у складі Олександра Маньковського (футуролог), Єлени Малахатки (кандидатка наук, VR/AR і BIG DATA) та Мартіна Везовські (головний дизайнер та футурист).

Серед фіналістів – аж три роботи з України!

Крім вибору журі, ще одна відео-робота отримала Wildcard у фінал та була визначена всесвітнім глядацьким голосуванням на сайті. Wildcard отримали також українці  – «We Create Future» Микити Даниліна!

Тож усього до фіналу пройшли чотири українські проекти:

«No Borders» (авторка – Анна Трепез) – про майбутнє без кордонів, лімітів та воєн.

«Dostupno. UA» (автор – відомий блогер та телеведучий Дмитро Щебетюк) – про рівні можливості, які будуть в усіх людей у майбутньому: люди з інвалідністю матимуть змогу досягати своєї мети на однакових умовах з іншими.

«Life is Now» (автор – Гліб Фельдман) – про екологічну ситуацію у світі та боротьбу із забрудненням середовища. Робота виконана у форматі короткометражки.

«We Create Future» (автор – Микита Данилін)  – ідея полягає в тому, що кожен з нас безпосередньо відповідає за майбутнє, тож від кожного залежить, що буде далі із Землею.

Чотири українські фіналісти разом з іншими вирушать у Лісабон, де братимуть участь в Академії Red Bull Futur/io. За підсумками трьох днів в Академії учасники презентуватимуть свої концепти, а найкраща робота буде втілена у продакшені від Red Bull Media House.

Окрім того, українські переможці конкурсу отримають призи від локальних партнерів: навчання на одному з курсів в Ukrainian Film School, навчання в Kyiv Academy of Media Arts (KAMA) та квиток на серію майстер-класів «Голівуд зсередини» від ArtichokeEventLab.

Для отримання більш детальної інформації про проект, перейдіть на сайт Red Bull Futur/io.

#redbullfuturio

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: