fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

4,45 секунди: хто переміг у Red Bull Pit Stop Challenge

16/ 11/ 2020
  60 тисяч ігор — саме стільки разів 32 тисячі гравців з України спробували сили у віртуальному піт-стопі F1. Найкращий результат — 4,45 секунди. Наприкінці жовтня завершився двомісячний Red Bull Pit Stop Challenge, учасники якого могли не лише уявити себе членом команди техніків на перегонах Формули-1, але й отримати унікальну футболку з автографами пілотів команди Red Bull Racing Макса Ферстаппена та Алекса Албона. Щоб отримати одну із 10 футболок, гравцям потрібно було пройти невелику онлайн-гру, яка відтворювала реалії справжнього піт-стопу, і потрапити у ТОП10. Гравець мав зупинити болід F1 та замінити на ньому гуму. Переміг той, хто робив це швидше за інших. Найцікавіше, що у гравців була можливість порівняти свої результати з показниками команди Red Bull Racing, адже ігровий час перераховувався у реальний за формулою. Крім цього, щотижня розігрувався ексклюзивний мерч команди Red Bull Racing у розіграші від партнера Сільпо. На створення онлайн-гри Red Bull Pit Stop Challenge творців надихнув рекорд команди Red Bull Racing на Бразильському гран-прі 2019 року. Тоді техніки виконали дивовижний піт-стоп, що тривав лише 1,82 секунди, і допоміг блискавичному Максу Ферстаппену здобути перемогу. У змаганні взяли участь 32 561 гравців, а разом вони зіграли 62 638 ігор. Найзавзятішим гравцем був Дмитро з Одеси, який повністю пройшов гру 107 разів. А найкраще грали «механіки» з Києва та Львова. Фото/Відео команди Red Bull Racing: https://www.redbullcontentpool.com/redbullracing (для скачування пройдіть коротку безкоштовну реєстрацію та використовуйте редакційно будь-який контент ресурсу Red Bull Content Pool)

60 тисяч ігор — саме стільки разів 32 тисячі гравців з України спробували сили у віртуальному піт-стопі F1. Найкращий результат — 4,45 секунди.

Наприкінці жовтня завершився двомісячний Red Bull Pit Stop Challenge, учасники якого могли не лише уявити себе членом команди техніків на перегонах Формули-1, але й отримати унікальну футболку з автографами пілотів команди Red Bull Racing Макса Ферстаппена та Алекса Албона.

Щоб отримати одну із 10 футболок, гравцям потрібно було пройти невелику онлайн-гру, яка відтворювала реалії справжнього піт-стопу, і потрапити у ТОП10. Гравець мав зупинити болід F1 та замінити на ньому гуму. Переміг той, хто робив це швидше за інших. Найцікавіше, що у гравців була можливість порівняти свої результати з показниками команди Red Bull Racing, адже ігровий час перераховувався у реальний за формулою.

Крім цього, щотижня розігрувався ексклюзивний мерч команди Red Bull Racing у розіграші від партнера Сільпо.

На створення онлайн-гри Red Bull Pit Stop Challenge творців надихнув рекорд команди Red Bull Racing на Бразильському гран-прі 2019 року. Тоді техніки виконали дивовижний піт-стоп, що тривав лише 1,82 секунди, і допоміг блискавичному Максу Ферстаппену здобути перемогу.

У змаганні взяли участь 32 561 гравців, а разом вони зіграли 62 638 ігор. Найзавзятішим гравцем був Дмитро з Одеси, який повністю пройшов гру 107 разів. А найкраще грали «механіки» з Києва та Львова.

Фото/Відео команди Red Bull Racing: https://www.redbullcontentpool.com/redbullracing

(для скачування пройдіть коротку безкоштовну реєстрацію та використовуйте редакційно будь-який контент ресурсу Red Bull Content Pool)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: