fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Координаційної Ради з Генеральним консулом Республіки Польща у Харкові

31/ 01/ 2017
  Почесні гості розповіли про активну різнопланову діяльність та майбутні плани Генерального консульства у Харкові, в округ якого входить третина території України, а саме 7 областей, 2 з яких знаходяться у стані воєнного конфлікту. Консульство працює у напрямах благодійності, освіти, місцевого самоврядування, гуманітарної допомоги та культури. Учасники зустрічі зацікавились деякими ідеями, які запропонував пан Генеральний консул, і було сформовано ряд домовленостей про подальше співробітництво та спільні зустрічі. Також на порядку денному були вибори до керівництва Координаційної Ради. Голова ради залишився незмінним – директор компанії «Аксіома»Сбітнєв Ігор, а ось місце його заступника посіла Шахова Оксана, регіональний директор «Райффайзенбанк Аваль». Поздоровляємо переможців!

Почесні гості розповіли про активну різнопланову діяльність та майбутні плани Генерального консульства у Харкові, в округ якого входить третина території України, а саме 7 областей, 2 з яких знаходяться у стані воєнного конфлікту. Консульство працює у напрямах благодійності, освіти, місцевого самоврядування, гуманітарної допомоги та культури. Учасники зустрічі зацікавились деякими ідеями, які запропонував пан Генеральний консул, і було сформовано ряд домовленостей про подальше співробітництво та спільні зустрічі.

Також на порядку денному були вибори до керівництва Координаційної Ради. Голова ради залишився незмінним – директор компанії «Аксіома»Сбітнєв Ігор, а ось місце його заступника посіла Шахова Оксана, регіональний директор «Райффайзенбанк Аваль». Поздоровляємо переможців!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: