fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Головою Одеської обласної державної адміністрації

28/ 02/ 2017
  Це було перше знайомство новопризначеного губернатора з регіональними стратегічними інвесторами. У заході взяли участь понад 60 керівників ключових компаній Одеси, які є членами Асоціації. Ми зібрали учасників, що представляють основні галузі та сектори економіки регіону: транскордонні перевезення і торгівля, логісти та оператори контейнерних терміналів, суднові агенти і зернотрейдери, а також експортери та імпортери, виробники вина, олії, кави та цементу, фінансовий, юридичний та банківський сектори. “Чесний бізнес має бути возведений в культ” - підмітив пан Степанов. Бізнес цілком підтримав цілі голови ОДА, висловив готовність регулярно, конструктивно та ефективно співпрацювати. На зустрічі Асоціації було визначено спільні цілі і завдання приватного сектору та держави, серед яких необхідність створення ініціативної групи при ОДА, що складатиметься з членів Асоціації, розробка нового механізму в управлінні апаратом та створення єдиного офісу задля та покращення комунікації з інвесторами, продовження вагового контролю, завершення ремонту автотраси Одеса-Рені, сприяння використанню альтернативних джерел енергії тощо. Інвестори охоче озвучили основні проблеми, що впливають на їх діяльність, а саме: надмірне втручання правоохоронних органів в митні процедури, систему спрощення торгівлі Єдине вікно та її практичні недоліки. Ми звернули увагу Голови до важливого питання про комунікацію між Одеською обласною державною адміністрацією, обласну та міську ради, а також вказали на необхідність впровадження комплексного підходу до управління інфраструктурою і до земельного кадастру. Ми дякуємо Максиму Степанову за активний і конструктивний підхід в спілкуванні з бізнес-спільнотою, і сподіваємося, що наші відносини і надалі будуть плідними і ефективними.

Це було перше знайомство новопризначеного губернатора з регіональними стратегічними інвесторами. У заході взяли участь понад 60 керівників ключових компаній Одеси, які є членами Асоціації.

Ми зібрали учасників, що представляють основні галузі та сектори економіки регіону: транскордонні перевезення і торгівля, логісти та оператори контейнерних терміналів, суднові агенти і зернотрейдери, а також експортери та імпортери, виробники вина, олії, кави та цементу, фінансовий, юридичний та банківський сектори.

“Чесний бізнес має бути возведений в культ” – підмітив пан Степанов. Бізнес цілком підтримав цілі голови ОДА, висловив готовність регулярно, конструктивно та ефективно співпрацювати. На зустрічі Асоціації було визначено спільні цілі і завдання приватного сектору та держави, серед яких необхідність створення ініціативної групи при ОДА, що складатиметься з членів Асоціації, розробка нового механізму в управлінні апаратом та створення єдиного офісу задля та покращення комунікації з інвесторами, продовження вагового контролю, завершення ремонту автотраси Одеса-Рені, сприяння використанню альтернативних джерел енергії тощо.

Інвестори охоче озвучили основні проблеми, що впливають на їх діяльність, а саме: надмірне втручання правоохоронних органів в митні процедури, систему спрощення торгівлі Єдине вікно та її практичні недоліки. Ми звернули увагу Голови до важливого питання про комунікацію між Одеською обласною державною адміністрацією, обласну та міську ради, а також вказали на необхідність впровадження комплексного підходу до управління інфраструктурою і до земельного кадастру.

Ми дякуємо Максиму Степанову за активний і конструктивний підхід в спілкуванні з бізнес-спільнотою, і сподіваємося, що наші відносини і надалі будуть плідними і ефективними.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: