fbpx

Візит на Львівський офіс EPAM

06/ 11/ 2019
  6 листопада члени Західноукраїнського офісу Асоціації мали нагоду в рамках проекту Успіх в дії завітати у Львівський офіс EPAM. Андрій Трофімов, керівник Львівського офісу EPAM Україна поділився з учасниками чим EPAM живе зараз та як розвивається згідно глобального ринку і потреб галузі. Наталія Колядко, HR менеджер EPAM у Львові розповіла про ефективний інструмент взаємодії з працівниками – Телескоп, що був розроблений компанією спершу для внутрішніх потреб, а зараз викликає зацікавленість зі сторони клієнтів та партнерів. На основі великих даних ця система дає можливість визначати ступінь ризику звільнення працівника, гарно планувати команди та слідкувати за досвідом команд, проектів на компанії. Олександр Теслер, адміністративний директор офісу, провів учасникам екскурсію та поділився секретом створення комфортних умов праці для сучасного покоління.

6 листопада члени Західноукраїнського офісу Асоціації мали нагоду в рамках проекту “Успіх в дії” завітати у Львівський офіс EPAM.

Андрій Трофімов, керівник Львівського офісу EPAM Україна поділився з учасниками чим EPAM живе зараз та як розвивається згідно глобального ринку і потреб галузі.

Наталія Колядко, HR менеджер EPAM у Львові розповіла про ефективний інструмент взаємодії з працівниками – Телескоп, що був розроблений компанією спершу для внутрішніх потреб, а зараз викликає зацікавленість зі сторони клієнтів та партнерів. На основі великих даних ця система дає можливість визначати ступінь ризику звільнення працівника, гарно планувати команди та слідкувати за досвідом команд, проектів на компанії.

Олександр Теслер, адміністративний директор офісу, провів учасникам екскурсію та поділився секретом створення комфортних умов праці для сучасного покоління.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: