fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

23,4 млрд грн податків перерахувала Група ДТЕК до державного бюджету в 2019 році, фонд оплати праці склав 14,4 млрд грн

19/ 03/ 2020
  Група ДТЕК в 2019 році сумарно перерахувала до державного бюджету України 23,4 млрд грн податків і зборів, виплати співробітникам у вигляді зарплат склали 14,4 млрд грн. За результатами року в рейтинг «Топ-100 найбільших платників податків України» увійшли 10 компаній Групи ДТЕК.  ДТЕК, як член Всесвітнього економічного форуму (World Economic Forum), поділяє цінності, проголошені в Маніфесті організації в січні 2020 року. Серед головних меседжів Маніфесту – компанії повинні прагнути до добробуту своїх співробітників, а також своєю діяльністю обслуговувати суспільство та підтримувати громади, в яких працюють. Це ті цінності, які поділяє та яких дотримується ДТЕК протягом всієї своєї діяльності.  «Відповідальні компанії повинні на власному прикладі демонструвати, що головне завдання бізнесу – це внесок в побудову економіки країни та регіонів, розвиток суспільства в цілому. Одним з таких прямих внесків є виплата податків, з яких формується бюджет країни. У 2019 році ДТЕК заплатив до держбюджету 23,4 млрд грн податків. Це – 2,6% від усіх податків, що надійшли до бюджету України за минулий рік і 12,2% від усіх податків, які отримав бюджет від паливно-енергетичного комплексу країни», – сказав генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.  З цих 23,4 млрд гривень податків 19,6 млрд було направлено до центрального бюджету та 3,8 млрд грн – до місцевих бюджетів.  У «Топ-100 найбільших платників податків України» за результатами 2019 увійшло 10 компаній Групи ДТЕК: ДТЕК Павлоградвугілля, ДТЕК Нафтогаз, ДТЕК Східенерго, ДТЕК Західенерго, ДТЕК Дніпроенерго, ДТЕК Добропіллявугілля, ДТЕК Дніпровські електромережі, Одесаобленерго, ДТЕК Трейдінг, Київобленерго. Дані опубліковані в журналі «Рейтинг».  Крім того, в 2019 році фонд оплати праці Групи ДТЕК склав 14,4 млрд грн.  Довідка  ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.  Група ДТЕК видобуває природний газ та вугілля, виробляє електроенергію на сонячних, вітро- та теплоелектростанціях, розподіляє та постачає електроенергію клієнтам, впроваджує енергоефективні рішення, розвиває мережу швидкісних зарядних станцій для електромобілів.  У 2019 році капітальні вкладення ДТЕК становили 23 млрд грн, податкові відрахування – 23,4 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.  100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов. Департамент із комунікацій ДТЕК  Тел.: +38 (044) 596 21 26; +38 (044) 581 45 12  E-mail: pr@dtek.com  www.dtek.com

Група ДТЕК в 2019 році сумарно перерахувала до державного бюджету України 23,4 млрд грн податків і зборів, виплати співробітникам у вигляді зарплат склали 14,4 млрд грн. За результатами року в рейтинг «Топ-100 найбільших платників податків України» увійшли 10 компаній Групи ДТЕК. 

ДТЕК, як член Всесвітнього економічного форуму (World Economic Forum), поділяє цінності, проголошені в Маніфесті організації в січні 2020 року. Серед головних меседжів Маніфесту компанії повинні прагнути до добробуту своїх співробітників, а також своєю діяльністю обслуговувати суспільство та підтримувати громади, в яких працюють. Це ті цінності, які поділяє та яких дотримується ДТЕК протягом всієї своєї діяльності. 

«Відповідальні компанії повинні на власному прикладі демонструвати, що головне завдання бізнесу – це внесок в побудову економіки країни та регіонів, розвиток суспільства в цілому. Одним з таких прямих внесків є виплата податків, з яких формується бюджет країни. У 2019 році ДТЕК заплатив до держбюджету 23,4 млрд грн податків. Це – 2,6% від усіх податків, що надійшли до бюджету України за минулий рік і 12,2% від усіх податків, які отримав бюджет від паливно-енергетичного комплексу країни»,сказав генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко. 

З цих 23,4 млрд гривень податків 19,6 млрд було направлено до центрального бюджету та 3,8 млрд грн до місцевих бюджетів. 

У «Топ-100 найбільших платників податків України» за результатами 2019 увійшло 10 компаній Групи ДТЕК: ДТЕК Павлоградвугілля, ДТЕК Нафтогаз, ДТЕК Східенерго, ДТЕК Західенерго, ДТЕК Дніпроенерго, ДТЕК Добропіллявугілля, ДТЕК Дніпровські електромережі, Одесаобленерго, ДТЕК Трейдінг, Київобленерго. Дані опубліковані в журналі «Рейтинг». 

Крім того, в 2019 році фонд оплати праці Групи ДТЕК склав 14,4 млрд грн. 

Довідка 

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України. 

Група ДТЕК видобуває природний газ та вугілля, виробляє електроенергію на сонячних, вітро– та теплоелектростанціях, розподіляє та постачає електроенергію клієнтам, впроваджує енергоефективні рішення, розвиває мережу швидкісних зарядних станцій для електромобілів. 

У 2019 році капітальні вкладення ДТЕК становили 23 млрд грн, податкові відрахування – 23,4 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників. 

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

Департамент із комунікацій ДТЕК 

Тел.: +38 (044) 596 21 26; +38 (044) 581 45 12 

E-mail: pr@dtek.com 

www.dtek.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: