fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

22 жовтня відбулася друга сесія спільного проекту Redcliffe Partners та Clifford Chance під назвою Legal Executive Course

25/ 10/ 2019
  22 жовтня 2019 року у Києві відбулася друга сесія в рамках спільного проекту Redcliffe Partners та Clifford Chance під назвою Legal Executive Course (LEC). Цього разу зустріч була присвячена договорам купівлі-продажу акцій (SPA), укладеним відповідно до англійського та американського права, включаючи попередні умови, гарантії, обмеження відповідальності продавця, інші загальні положення та коригування ціни купівлі. Нік Флетчер, позаштатний радник Clifford Chance Варшава, виступив основним доповідачем, а Зоряна Созанська-Матвійчук, партнер та керівник практики M&A Redcliffe Partners, була модератором та ознайомила слухачів з аспектами українського права у цій сфері. Нік поділився враженнями від сесії і зазначив, що йому було дуже приємно побачити на зустрічі представників київської спільноти юристів. Наші гості мали змогу дізнатися від досвідчених юристів з Clifford Chance та Redcliffe Partners про те, як правильно структурувати та укладати SPA для міжнародних транзакцій. Ми вдячні нашим учасникам за увагу та сподіваємось побачити вас на наших майбутніх сесіях LEC.

22 жовтня 2019 року у Києві відбулася друга сесія в рамках спільного проекту Redcliffe Partners та Clifford Chance під назвою Legal Executive Course (LEC). Цього разу зустріч була присвячена договорам купівлі-продажу акцій (SPA), укладеним відповідно до англійського та американського права, включаючи попередні умови, гарантії, обмеження відповідальності продавця, інші загальні положення та коригування ціни купівлі.

Нік Флетчер, позаштатний радник Clifford Chance Варшава, виступив основним доповідачем, а Зоряна Созанська-Матвійчук, партнер та керівник практики M&A Redcliffe Partners, була модератором та ознайомила слухачів з аспектами українського права у цій сфері. Нік поділився враженнями від сесії і зазначив, що йому було дуже приємно побачити на зустрічі представників київської спільноти юристів.

Наші гості мали змогу дізнатися від досвідчених юристів з Clifford Chance та Redcliffe Partners про те, як правильно структурувати та укладати SPA для міжнародних транзакцій. Ми вдячні нашим учасникам за увагу та сподіваємось побачити вас на наших майбутніх сесіях LEC.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: