fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

20 тисяч школярів взяли участь у ЗНО-челенджі з математики

03/ 06/ 2021
  У національному конкурсі підготовки до ЗНО з математики ЗНО математика: BOT Challenge, який вже кілька  років поспіль проводять Харківський національний економічний університет та компанія SoftServe, взяла участь рекордна кількість школярів. Понад 20 тисяч учасників  зі всіх областей України за три місяці челенджу  розв’язали понад 185 тис. задач. “Ми проводимо ЗНО математика: BOT Challenge, щоб підтримати школярів на шляху підготовки до ЗНО та заохотити вивчати математику. Цьогорічний чемпіонат був цікавим та результативним. Ми розробили низку заходів, які підтримували учасників: відео-уроки, вебінари, зустрічі, лайфхаки. Завдяки активній роботі вдалось збільшити кількість користувачів боту на 6 тисяч осіб,” - Максим Серпухов, засновник руху ZNO BOTChallenge, радник ректора ХНЕУ імені Семена Кузнеця. “Підтримуючи цей челендж вже третій рік поспіль, ми також спостерігаємо цікаву тенденцію по зростанню рівня знань з математики серед наших учасників. Так, цього року сумарна кількість балів, яку набрали учасники, на 36 % вища за показник минулого року.”, - зазначає В’ячеслав Лаптєв, Educational ProgramManager, SoftServe. Переможцями цього року стали: 1 місце - Соколова Тетяна: 76990 (98.01%), 2 місце - Крамар Тетяна: 72942 (96.7%), 3 місце - Буєва Христина: 72100 (94.5%). SoftServe, який був співорганізатором челенджу, долучився до підготовки завдань, розробки відеоматеріалів конкурсу, а також. вручив трійці учасників з найбільшою кількістю балів iPADи у подарунок. Про SoftServe SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Близько 10 000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).    

У національному конкурсі підготовки до ЗНО з математики “ЗНО математика: BOT Challenge”, який вже кілька  років поспіль проводять Харківський національний економічний університет та компанія SoftServe, взяла участь рекордна кількість школярів. Понад 20 тисяч учасників  зі всіх областей України за три місяці челенджу  розв’язали понад 185 тис. задач.

Ми проводимо “ЗНО математика: BOT Challenge“, щоб підтримати школярів на шляху підготовки до ЗНО та заохотити вивчати математику. Цьогорічний чемпіонат був цікавим та результативним. Ми розробили низку заходів, які підтримували учасників: відео-уроки, вебінари, зустрічі, лайфхаки. Завдяки активній роботі вдалось збільшити кількість користувачів боту на 6 тисяч осіб,” – Максим Серпухов, засновник руху ZNO BOTChallenge, радник ректора ХНЕУ імені Семена Кузнеця.

“Підтримуючи цей челендж вже третій рік поспіль, ми також спостерігаємо цікаву тенденцію по зростанню рівня знань з математики серед наших учасників. Так, цього року сумарна кількість балів, яку набрали учасники, на 36 % вища за показник минулого року.”, – зазначає В’ячеслав Лаптєв, Educational ProgramManager, SoftServe.

Переможцями цього року стали: 1 місце – Соколова Тетяна: 76990 (98.01%), 2 місце – Крамар Тетяна: 72942 (96.7%), 3 місце – Буєва Христина: 72100 (94.5%). SoftServe, який був співорганізатором челенджу, долучився до підготовки завдань, розробки відеоматеріалів конкурсу, а також. вручив трійці учасників з найбільшою кількістю балів iPADи у подарунок.

Про SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.

SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Близько 10 000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).    

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: