fbpx

14 спеціалістів EPAM отримали статус MVP компанії Sitecore

19/ 02/ 2020
  Це рекордна кількість нагород, отриманих одночасно, за всю історію співпраці EPAM і Sitecore. Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, повідомила, що Sitecore®, світовий лідер з розробки програмного забезпечення для цифрових комунікацій, назвала 14 спеціалістів EPAM найбільш цінними фахівцями (Most Valuable Professionals – MVPs). 10 інженерів компанії стали Technology MVP, 2 спеціалісти – Commerce MVP – і ще 2 – Ambassador MVP. З повним списком та описом категорій можна ознайомитись за посиланням. Програма MVP у Sitecore діє вже 14 років. Цим статусом відзначаються спеціалісти екстра-класу, які не тільки мають експертизу світового рівня, але й охоче діляться своїми знаннями і досвідом з іншими, аби допомогти компаніям максимально ефективно використовувати продукти Sitecore. Сьогодні у спільноті Sitecore 13000 сертифікованих розробників і понад 24000 активних учасників, із яких тільки 316 спеціалістів мають статус MVP. Команда Sitecore-спеціалістів EPAM нараховує вже понад 750 фахівців, які впродовж останніх 13 років розроблюють комплексні проєкти із цифрової трансформації для глобальних клієнтів компанії. ЕРАМ визнана одним із головних платинових партнерів Sitecore у США та Великобританії та срібним партнером в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, відзначена дев’ятьма нагородами Sitecore Experience Awards. Відвідайте www.epam.com/sitecore, щоб більше дізнатися про практику Sitecore в ЕРАМ. Більше про програму MVP у Sitecore можна дізнатися за посиланням https://mvp.sitecore.com. Про EPAM Systems Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах світу. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com та сторінці на Facebook. 

Це рекордна кількість нагород, отриманих одночасно, за всю історію співпраці EPAM і Sitecore.

Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, повідомила, що Sitecore®, світовий лідер з розробки програмного забезпечення для цифрових комунікацій, назвала 14 спеціалістів EPAM найбільш цінними фахівцями (Most Valuable Professionals – MVPs). 10 інженерів компанії стали Technology MVP, 2 спеціалісти – Commerce MVP – і ще 2 – Ambassador MVP. З повним списком та описом категорій можна ознайомитись за посиланням.

Програма MVP у Sitecore діє вже 14 років. Цим статусом відзначаються спеціалісти екстра-класу, які не тільки мають експертизу світового рівня, але й охоче діляться своїми знаннями і досвідом з іншими, аби допомогти компаніям максимально ефективно використовувати продукти Sitecore. Сьогодні у спільноті Sitecore 13000 сертифікованих розробників і понад 24000 активних учасників, із яких тільки 316 спеціалістів мають статус MVP.

Команда Sitecore-спеціалістів EPAM нараховує вже понад 750 фахівців, які впродовж останніх 13 років розроблюють комплексні проєкти із цифрової трансформації для глобальних клієнтів компанії. ЕРАМ визнана одним із головних платинових партнерів Sitecore у США та Великобританії та срібним партнером в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, відзначена дев’ятьма нагородами Sitecore Experience Awards.

Відвідайте www.epam.com/sitecore, щоб більше дізнатися про практику Sitecore в ЕРАМ. Більше про програму MVP у Sitecore можна дізнатися за посиланням https://mvp.sitecore.com.

Про EPAM Systems

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах світу. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com та сторінці на Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: