fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Південноукраїнського Офісу Асоціації з керівництвом Одеської Митниці

15/ 12/ 2017
  Сьогоднішня інтеграція України в Європейську транспортну систему вимагає здійснення низки заходів, спрямованих на удосконалення законодавства, транспортно-митної інфраструктури, розвиток системи страхування вантажів та їх інформаційного супроводу, впровадження сучасних технологій організації пунктів пропуску на державному кордоні тощо.  Процес реформування митної системи вже почався і зараз – на етапі реалізації. Саме тому, 12 грудня 2017 року Південноукраїнський Офіс Асоціації в партнерстві з АМЕУ організував зустріч з начальником Одеської митниці ДФС Олександром Власовим. У своєму виступі керівник Одеської митниці розповів про діяльність органу, нові виклики реформи і законодавства, співпрацю з бізнесом, зарубіжними країнами та партнерство з EUAM.  Як приклад, організація спільного контролю в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Кучурган - Первомайськ», який був відкритий 17.07.2017  за  участі  Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра Молдови Павла Філіпа. За цей час здійснено пропуск 5 730 транспортних засобів та 7 340 громадян, з мінімальним часом проходження  митно-прикордонних формальностей  - один раз та в одному  місці з єдиними вимогами щодо оформлення документів. Зокрема, були продемонстровані проекти удосконалення інших пропускних пунктів до Румунії, Болгарії, Туреччини та Молдови в тому числі. Також Пан Власов поділився позитивними результатами виконання індикативних показників та запланованих завдань. Так, сума в межах “митного експерименту”  склала близько 2,1 млрд. грн., що майже в двічі більше, ніж за попередні роки. В ході зустрічі, в учасників була можливість задати гострі питання та обмінятися думками  щодо існуючих проблем в митній та портовій сферах, експедируванні, агентуванні та логістиці. Особливу увагу приділили роботі «АвтоХабу», що був запущений в Одесі восени цього року та об’єднав в одному місці 7 державних і недержавних служб для розмитнення та реєстрації вживаних автотранспортних засобів. Звичайно, не обійшлось без обговорення реалізації принципу «єдиного вікна», а також питань проходження митного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю. З цього приводу навесні 2017 Південноукраїнський Офіс Асоціації  проводив спеціальну зустріч з керівництвом Одеської митниці, Одеської регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, Державної екологічної інспекції Південно-Західного регіону Чорного моря, за підсумками якої, було сформовано позицію Асоціації та відправлено Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману. І в листопаді цього року Уряд ухвалив рішення про обов’язкове використання такого принципу на всіх митницях з 1 лютого 2018. Партнер заходу ITL

Сьогоднішня інтеграція України в Європейську транспортну систему вимагає здійснення низки заходів, спрямованих на удосконалення законодавства, транспортно-митної інфраструктури, розвиток системи страхування вантажів та їх інформаційного супроводу, впровадження сучасних технологій організації пунктів пропуску на державному кордоні тощо.  Процес реформування митної системи вже почався і зараз – на етапі реалізації. Саме тому, 12 грудня 2017 року Південноукраїнський Офіс Асоціації в партнерстві з АМЕУ організував зустріч з начальником Одеської митниці ДФС Олександром Власовим.

У своєму виступі керівник Одеської митниці розповів про діяльність органу, нові виклики реформи і законодавства, співпрацю з бізнесом, зарубіжними країнами та партнерство з EUAM.  Як приклад, організація спільного контролю в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Кучурган – Первомайськ», який був відкритий 17.07.2017  за  участі  Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра Молдови Павла Філіпа. За цей час здійснено пропуск 5 730 транспортних засобів та 7 340 громадян, з мінімальним часом проходження  митно-прикордонних формальностей  – один раз та в одному  місці з єдиними вимогами щодо оформлення документів. Зокрема, були продемонстровані проекти удосконалення інших пропускних пунктів до Румунії, Болгарії, Туреччини та Молдови в тому числі. Також Пан Власов поділився позитивними результатами виконання індикативних показників та запланованих завдань. Так, сума в межах “митного експерименту”  склала близько 2,1 млрд. грн., що майже в двічі більше, ніж за попередні роки.

В ході зустрічі, в учасників була можливість задати гострі питання та обмінятися думками  щодо існуючих проблем в митній та портовій сферах, експедируванні, агентуванні та логістиці. Особливу увагу приділили роботі «АвтоХабу», що був запущений в Одесі восени цього року та об’єднав в одному місці 7 державних і недержавних служб для розмитнення та реєстрації вживаних автотранспортних засобів.

Звичайно, не обійшлось без обговорення реалізації принципу «єдиного вікна», а також питань проходження митного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю. З цього приводу навесні 2017 Південноукраїнський Офіс Асоціації  проводив спеціальну зустріч з керівництвом Одеської митниці, Одеської регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, Державної екологічної інспекції Південно-Західного регіону Чорного моря, за підсумками якої, було сформовано позицію Асоціації та відправлено Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману. І в листопаді цього року Уряд ухвалив рішення про обов’язкове використання такого принципу на всіх митницях з 1 лютого 2018.

Партнер заходу

ITL

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: