fbpx

100% електрична доставка у Ніцці – вже сьогодення

10/ 11/ 2017

До листопада DP DHL стане першим логістичним провайдером, обслуговуючим південне французьке місто Ніццу, використовуючи лише електромобілі. 10 фургонів забезпечать перевезення чистим від вуглецевих викидів від першого до останнього кілометру.

У Ніцці, на Лазурному березі, DP DHL вже показує гарний приклад екологічно чистої логістики. Так, на даний момент DHL здійснює 70% експрес-доставок по середземноморському місту – а це більше 700 посилок за день – з допомогою електрокарів. При цьому, до кінця листопада цей показник дійде до 100%. Таке поліпшення зменшить викиди вуглеводного газу на більш ніж 50 тон щорічно, порівняно з 2017 роком.

«DHL прагне до справжніх «зелених» рішень у логістиці та знаходиться в лавах новаторів на цих теренах», – каже Мишель Акаві, CEO DHL Express у Франції. «До 2020 року 15% нашого французького автопарку стане на електричні рушії. До 2025 – 70% доставок буде здійснено з використанням найсучасніших екологічних рішень. Наш досвід у Ніцці є пілотним проектом, що доводить існування альтернативних рішень, завдяки яким можливо мінімізувати викиди ».

Наступна зупинка: Париж

Перед Різдвом DHL задіє 10 електромобілів – об’ємом до 4 кубічних метрів та дальністю пробігу більше 100 км – для доставки по всій території Ніцци. Всі фургони проходять процес сертифікації управління енерговитратами ISO 50001, щоб стати першою логістичною компанією, сертифікованою за ISO 50001 у 12 європейських країнах.

Протягом 2018 року, DHL Франція має намір придбати до 20 нових автомобілів для Парижа, а також створити так званий «DistriGreen» у французькій столиці, де клієнти будуть обслуговуватися виключно автомобілями з нульовою емісією. Крім того, DHL також буде продовжувати розробку нових способів дистрибуції для зменшення викидів вуглецю, таких як покращення партій, розширення мережі Relais Colis, призначення зустрічей з одержувачами до доставки та експериментів із спільними поставками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: