fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

100% електрична доставка у Ніцці – вже сьогодення

10/ 11/ 2017
  До листопада DP DHL стане першим логістичним провайдером, обслуговуючим південне французьке місто Ніццу, використовуючи лише електромобілі. 10 фургонів забезпечать перевезення чистим від вуглецевих викидів від першого до останнього кілометру. У Ніцці, на Лазурному березі, DP DHL вже показує гарний приклад екологічно чистої логістики. Так, на даний момент DHL здійснює 70% експрес-доставок по середземноморському місту – а це більше 700 посилок за день – з допомогою електрокарів. При цьому, до кінця листопада цей показник дійде до 100%. Таке поліпшення зменшить викиди вуглеводного газу на більш ніж 50 тон щорічно, порівняно з 2017 роком. «DHL прагне до справжніх «зелених» рішень у логістиці та знаходиться в лавах новаторів на цих теренах», – каже Мишель Акаві, CEO DHL Express у Франції. «До 2020 року 15% нашого французького автопарку стане на електричні рушії. До 2025 – 70% доставок буде здійснено з використанням найсучасніших екологічних рішень. Наш досвід у Ніцці є пілотним проектом, що доводить існування альтернативних рішень, завдяки яким можливо мінімізувати викиди ». Наступна зупинка: Париж Перед Різдвом DHL задіє 10 електромобілів – обємом до 4 кубічних метрів та дальністю пробігу більше 100 км – для доставки по всій території Ніцци. Всі фургони проходять процес сертифікації управління енерговитратами ISO 50001, щоб стати першою логістичною компанією, сертифікованою за ISO 50001 у 12 європейських країнах. Протягом 2018 року, DHL Франція має намір придбати до 20 нових автомобілів для Парижа, а також створити так званий «DistriGreen» у французькій столиці, де клієнти будуть обслуговуватися виключно автомобілями з нульовою емісією. Крім того, DHL також буде продовжувати розробку нових способів дистрибуції для зменшення викидів вуглецю, таких як покращення партій, розширення мережі Relais Colis, призначення зустрічей з одержувачами до доставки та експериментів із спільними поставками.

До листопада DP DHL стане першим логістичним провайдером, обслуговуючим південне французьке місто Ніццу, використовуючи лише електромобілі. 10 фургонів забезпечать перевезення чистим від вуглецевих викидів від першого до останнього кілометру.

У Ніцці, на Лазурному березі, DP DHL вже показує гарний приклад екологічно чистої логістики. Так, на даний момент DHL здійснює 70% експрес-доставок по середземноморському місту – а це більше 700 посилок за день – з допомогою електрокарів. При цьому, до кінця листопада цей показник дійде до 100%. Таке поліпшення зменшить викиди вуглеводного газу на більш ніж 50 тон щорічно, порівняно з 2017 роком.

«DHL прагне до справжніх «зелених» рішень у логістиці та знаходиться в лавах новаторів на цих теренах», – каже Мишель Акаві, CEO DHL Express у Франції. «До 2020 року 15% нашого французького автопарку стане на електричні рушії. До 2025 – 70% доставок буде здійснено з використанням найсучасніших екологічних рішень. Наш досвід у Ніцці є пілотним проектом, що доводить існування альтернативних рішень, завдяки яким можливо мінімізувати викиди ».

Наступна зупинка: Париж

Перед Різдвом DHL задіє 10 електромобілів – об’ємом до 4 кубічних метрів та дальністю пробігу більше 100 км – для доставки по всій території Ніцци. Всі фургони проходять процес сертифікації управління енерговитратами ISO 50001, щоб стати першою логістичною компанією, сертифікованою за ISO 50001 у 12 європейських країнах.

Протягом 2018 року, DHL Франція має намір придбати до 20 нових автомобілів для Парижа, а також створити так званий «DistriGreen» у французькій столиці, де клієнти будуть обслуговуватися виключно автомобілями з нульовою емісією. Крім того, DHL також буде продовжувати розробку нових способів дистрибуції для зменшення викидів вуглецю, таких як покращення партій, розширення мережі Relais Colis, призначення зустрічей з одержувачами до доставки та експериментів із спільними поставками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: