fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

1 червня запрошуємо усіх бажаючих на 137 засідання Клубу наставників!

26/ 05/ 2022
  Темою 137го клубу ми обрали все, що стосується HR підтримки у найважчі для нас часи. І запросили у гості експертів із важливих економічних секторів. Що взагалі робити далі? Надто обмежені ресурси. Працівники не повертаюся, або повертаюся, але когось треба звільнити, не мають сил працювати, не бачать змісту щось робити. А самі керівники як почуваються? Треба зібрати себе і підтримати свою команду. Знайомо? Скучили за спілкуванням та корисним контентом? Ми проведемо клуб наставників у онлайн форматі, щоб ви мали змогу зустрітися, почути важливе, побути із однодумцями, налаштуватися на робочий лад. Тільки згуртувавшись, ми досягнемо успіху, а зараз тим паче. Ви добре знаєте, як важливо мати якісний обмін та бути у професійному комьюніті. Ми думали «не на часі», але це не так. Усім, хто працює з людьми, зараз важливо отримати досвід і підтримку колег по ринку. Бо ніхто не знає як правильно. Але сміливі роблять, апробують, досліджують, перезбирають моделі, а потім діляться з нами своїми здобутками. Серед таких є і ви, наші учасники, серед таких - наші спікерки. 1 червня о 18:00 в зумі поговоримо про підтримку в HR, PR та маркетингу. Всього 1 година вашого часу, 3 спікерки, 100 учасників: ефір про підтримку і самих HRів і працівників. Тема: HR - ФОКУС НА ПІДТРИМКУ СПІКЕРИ: Анна Толмачова, Директорка з персоналу «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» Анна Адом, Членкиня правління, директорка з управління персоналом Ferrexpo в Україні Олена Плахова, Директорка з управління репутацією і маркетингом, «Нова пошта» Щоб зареєструватися, заповніть форму та сплатіть вашу участь. Організаційний внесок: 400 грн. Реєстрація обовязкова за посиланням: https://forms.gle/tzZQxZZpZ1m845VB7 10% від виручених коштів ми віддамо на ЗСУ. Готуйте запитання для спікерів та беріть із собою колег. Разом ми наближаємо нашу перемогу! З усіх питань звертайтесь до Юлії Біжко (Телеграм: +38097 715 32 09) та Анни Кебець (+38095 826 72 76) Деталі події: https://fb.me/e/2rWAfF12o

Темою 137го клубу ми обрали все, що стосується HR підтримки у найважчі для нас часи. І запросили у гості експертів із важливих економічних секторів.

Що взагалі робити далі?

Надто обмежені ресурси. Працівники не повертаюся, або повертаюся, але когось треба звільнити, не мають сил працювати, не бачать змісту щось робити. А самі керівники як почуваються? Треба зібрати себе і підтримати свою команду.

Знайомо? Скучили за спілкуванням та корисним контентом?

Ми проведемо клуб наставників у онлайн форматі, щоб ви мали змогу зустрітися, почути важливе, побути із однодумцями, налаштуватися на робочий лад.

Тільки згуртувавшись, ми досягнемо успіху, а зараз тим паче.

Ви добре знаєте, як важливо мати якісний обмін та бути у професійному комьюніті.

Ми думали «не на часі», але це не так. Усім, хто працює з людьми, зараз важливо отримати досвід і підтримку колег по ринку. Бо ніхто не знає як правильно. Але сміливі роблять, апробують, досліджують, перезбирають моделі, а потім діляться з нами своїми здобутками. Серед таких є і ви, наші учасники, серед таких – наші спікерки.

1 червня о 18:00 в зумі поговоримо про підтримку в HR, PR та маркетингу.

Всього 1 година вашого часу, 3 спікерки, 100 учасників: ефір про підтримку і самих HRів і працівників.

Тема: HR – ФОКУС НА ПІДТРИМКУ

СПІКЕРИ:

  • Анна Толмачова, Директорка з персоналу «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»
  • Анна Адом, Членкиня правління, директорка з управління персоналом Ferrexpo в Україні
  • Олена Плахова, Директорка з управління репутацією і маркетингом, «Нова пошта»

Щоб зареєструватися, заповніть форму та сплатіть вашу участь.

Організаційний внесок: 400 грн.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://forms.gle/tzZQxZZpZ1m845VB7

10% від виручених коштів ми віддамо на ЗСУ.

Готуйте запитання для спікерів та беріть із собою колег. Разом ми наближаємо нашу перемогу!

З усіх питань звертайтесь до Юлії Біжко (Телеграм: +38097 715 32 09) та Анни Кебець (+38095 826 72 76)

Деталі події: https://fb.me/e/2rWAfF12o

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: