fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч «Зменшуй, використай знов, перероби – принципи циркулярної економіки в умовах України»

12/ 10/ 2021
  Дата: 20 жовтня 2021 Час: 16:00 – 17:30 Шановні колеги, Швидкість та різноманіття подій в світі вказують на те, що економіка країн має бути готовою до нових викликів 24/7 365 днів на рік. Бізнес добре розуміє – традиційні стратегії зростання та розвитку не працюють перед обличчям нових викликів, як сталося під час пандемії, а традиційна лінійна економіка не приносить бажаних результатів. Чи може економіка замкнутого циклу стати ефективною стратегією зростання, як для держави, так і для бізнесу? Як держава може стимулювати перехід до на принципів циркулярної економіки, низьковуглецевого розвитку і повторного використання відходів? Та з чого починати – з культури споживання та ставлення до ресурсів чи з перебудови виробництва? Спільно з експертами KPMG Netherland ми ініціюємо дискусію за участі представників ключових профільних міністерств, міжнародних партнерів та провідних українських компаній. Запрошуємо вас долучитися до першої зустрічі із серії «Модернізація української держави. На шляху до змін» на тему «Зменшуй, використай знов, перероби – принципи циркулярної економіки в умовах України», яка відбудеться 20 жовтня о 16:00. Під час бесіди учасники обговорення поспілкуються про те: Яку користь принципи циркулярної економіки можуть принести країні та бізнесу? Як держава може стимулювати перехід до на принципів циркулярної економіки? Які ініціативи щодо економіки замкнутого циклу вже існують з боку держави? Як донорські міжнародні організації сприяють переходу України на циркулярну економіку? Reduce, reuse, recycle – які проєкти на основі цих принципів впроваджує бізнес? «Зелене» фінансування – як банки підтримують «зелені» проєкти? Зустріч триватиме близько 1,5 години і транслюватиметься в прямому ефірі через Facebook та YouTube. Мова заходу: українська \ англійська. Переклад буде забезпечено. Участь у заході безкоштовна за умови реєстрації, підтвердженої організатором. Усі деталі та реєстрація за посиланням

Дата: 20 жовтня 2021
Час: 16:00 – 17:30

Шановні колеги,

Швидкість та різноманіття подій в світі вказують на те, що економіка країн має бути готовою до нових викликів 24/7 365 днів на рік. Бізнес добре розуміє – традиційні стратегії зростання та розвитку не працюють перед обличчям нових викликів, як сталося під час пандемії, а традиційна лінійна економіка не приносить бажаних результатів. Чи може економіка замкнутого циклу стати ефективною стратегією зростання, як для держави, так і для бізнесу? Як держава може стимулювати перехід до на принципів циркулярної економіки, низьковуглецевого розвитку і повторного використання відходів? Та з чого починати – з культури споживання та ставлення до ресурсів чи з перебудови виробництва?

Спільно з експертами KPMG Netherland ми ініціюємо дискусію за участі представників ключових профільних міністерств, міжнародних партнерів та провідних українських компаній.

Запрошуємо вас долучитися до першої зустрічі із серії «Модернізація української держави. На шляху до змін» на тему «Зменшуй, використай знов, перероби – принципи циркулярної економіки в умовах України», яка відбудеться 20 жовтня о 16:00.

Під час бесіди учасники обговорення поспілкуються про те:

  • Яку користь принципи циркулярної економіки можуть принести країні та бізнесу?
  • Як держава може стимулювати перехід до на принципів циркулярної економіки?
  • Які ініціативи щодо економіки замкнутого циклу вже існують з боку держави?
  • Як донорські міжнародні організації сприяють переходу України на циркулярну економіку?
  • Reduce, reuse, recycle – які проєкти на основі цих принципів впроваджує бізнес?
  • «Зелене» фінансування – як банки підтримують «зелені» проєкти?

Зустріч триватиме близько 1,5 години і транслюватиметься в прямому ефірі через Facebook та YouTube.

Мова заходу: українська \ англійська. Переклад буде забезпечено.

Участь у заході безкоштовна за умови реєстрації, підтвердженої організатором. Усі деталі та реєстрація за посиланням

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: