fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Живий тренінг: Управління постачальниками

12/ 10/ 2021
  Дати: 4-5 листопада, 2 дні, 16 годин. Завдяки живому тренінгу «Управління постачальниками» ви зможете навчитися розробляти стратегії взаємодії з різними постачальниками, керувати не лише бюджетами, але й відносинами, закріплювати якісні показники в контрактах. Це зменшить ризики ланцюга постачання в майбутньому та дозволить правильно розставити пріоритети та бути готовими до надзвичайних обставин завжди. Кому варто пройти тренінг? закупівельникам і байєрам власникам малого та середнього бізнесу фахівцям з логістики та supply chain, які беруть участь у виборі постачальника і його подальшому управлінні юристам представникам служби Compliance Що отримаєте в результаті? принципи сегментації постачальників, АВС аналіз застосування матриці Краліча по відношенню до постачальників принципи відбору постачальників для проведення закупівлі Цикл strategic sourcing і способи вибору постачальників методи та інструменти оцінки діяльності постачальників, проведення аудиту постачальників підходи в постановці KPI постачальникам системи і стратегії побудови взаємовідносин і розвитку постачальників і т.ін., SRM Управління ризиками постачальників, складання матриці ризиків За фактом тренінгу ви зможете зробити оцінку портфеля постачальників, визначити ключових і стратегічних партнерів, розробити систему та основні напрямки розвитку постачальників. Тренерка – Марина Трепова, СЕО IPSM, консультант, академічний керівник програми CIPS (Chartered Institute of Procurement & Supply Chain) в Україні. Деталі та реєстрація: https://www.ip-sm.com/suppliers-management-ua

Дати: 4-5 листопада, 2 дні, 16 годин.

Завдяки живому тренінгу «Управління постачальниками» ви зможете навчитися розробляти стратегії взаємодії з різними постачальниками, керувати не лише бюджетами, але й відносинами, закріплювати якісні показники в контрактах. Це зменшить ризики ланцюга постачання в майбутньому та дозволить правильно розставити пріоритети та бути готовими до надзвичайних обставин завжди.

Кому варто пройти тренінг?

 • закупівельникам і байєрам
 • власникам малого та середнього бізнесу
 • фахівцям з логістики та supply chain, які беруть участь у виборі постачальника і його подальшому управлінні
 • юристам
 • представникам служби Compliance

Що отримаєте в результаті?

 1. принципи сегментації постачальників, АВС аналіз
 2. застосування матриці Краліча по відношенню до постачальників
 3. принципи відбору постачальників для проведення закупівлі
 4. Цикл strategic sourcing і способи вибору постачальників
 5. методи та інструменти оцінки діяльності постачальників, проведення аудиту постачальників
 6. підходи в постановці KPI постачальникам
 7. системи і стратегії побудови взаємовідносин і розвитку постачальників і т.ін., SRM
 8. Управління ризиками постачальників, складання матриці ризиків

За фактом тренінгу ви зможете зробити оцінку портфеля постачальників, визначити ключових і стратегічних партнерів, розробити систему та основні напрямки розвитку постачальників.

Тренерка – Марина Трепова, СЕО IPSM, консультант, академічний керівник програми CIPS (Chartered Institute of Procurement & Supply Chain) в Україні.

Деталі та реєстрація: https://www.ip-sm.com/suppliers-management-ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: