fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жовтень – всесвітній місяць обізнаності про синдром Дауна

04/ 10/ 2021
  Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до наших «Добрих акцій»! Жовтень – всесвітній місяць обізнаності про синдром Дауна. Уже традиційно у жовтні тривають різноманітні заходи задля інформування суспільства про цю найпоширенішу генетичну аномалію. Наша мета: у жовтні провести кампанію добрих акцій, щоб зібрати кошти на підтримку людей із синдромом Дауна та їхніх родин. Хто може долучитися? ресторани і кав’ярні салони краси фітнес-центри магазини бренди і виробники одягу, продуктів, будь-яких інших товарів і послуг будь-які компанії і приватні особи, які готові віддавати певний % від своїх товарів і послуг (одного чи всіх) протягом місяця Ми пропонуємо обрати 1 страву/товар/послугу/івент, щоденну годину роботи на 1 місяць, весь прибуток від якої, певний % або фіксована сума від вартості підуть на підтримку людей із синдромом Дауна та їхніх родин. https://kindchallenge.net/foundation/daun-sindrom Це буде окрема сторінка з назвою вашого закладу на сайті Kind Challenge і ваш заклад потрапляє на нашу Карту добрих місць: https://kindchallenge.net/places Ми активно розповідатимемо про вашу благодійність у наших соцмережах! І там же звітуватимем! А ще будемо вам щиро дякувати, бо ви просто і красиво зробили добру справу і допомогли тим, кому хотіли! Розкажіть вашим друзям, знайомим, усім, хто має можливість підтримати нашу акцію, а також бажання довести соціальну відповідальність свого бізнесу!

Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до наших «Добрих акцій»!

Жовтень – всесвітній місяць обізнаності про синдром Дауна. Уже традиційно у жовтні тривають різноманітні заходи задля інформування суспільства про цю найпоширенішу генетичну аномалію.

Наша мета: у жовтні провести кампанію добрих акцій, щоб зібрати кошти на підтримку людей із синдромом Дауна та їхніх родин.

Хто може долучитися?

  • ресторани і кав’ярні
  • салони краси
  • фітнес-центри
  • магазини
  • бренди і виробники одягу, продуктів, будь-яких інших товарів і послуг
  • будь-які компанії і приватні особи, які готові віддавати певний % від своїх товарів і послуг (одного чи всіх) протягом місяця

Ми пропонуємо обрати 1 страву/товар/послугу/івент, щоденну годину роботи на 1 місяць, весь прибуток від якої, певний % або фіксована сума від вартості підуть на підтримку людей із синдромом Дауна та їхніх родин.

https://kindchallenge.net/foundation/daun-sindrom

Це буде окрема сторінка з назвою вашого закладу на сайті Kind Challenge і ваш заклад потрапляє на нашу Карту добрих місць: https://kindchallenge.net/places

Ми активно розповідатимемо про вашу благодійність у наших соцмережах! І там же звітуватимем!

А ще будемо вам щиро дякувати, бо ви просто і красиво зробили добру справу і допомогли тим, кому хотіли!

Розкажіть вашим друзям, знайомим, усім, хто має можливість підтримати нашу акцію, а також бажання довести соціальну відповідальність свого бізнесу!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: