fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Запрошуємо відвідати бізнес конференцію Індексу корпоративної рівності в Києві

11/ 07/ 2024
  Бізнес конференція Індексу корпоративної рівності обʼєднає українські компанії в одному місці для того, щоб поділитися своїм досвідом роботи з рівністю, інклюзією і різноманіттям. Під час конференції підійматимуться важливі теми, зокрема щодо роботи з ветеранами_ками та внутрішньо переміщеними особами, забезпечення інклюзії та різноманіття на робочому місці та підтримка ментального здоровʼя працівників_ць.  В рамках події відбудеться презентація Індексу корпоративної рівності та пройдуть панельні дискусії за темами:  Ветеран(к)и в цивільному житті: Особливості інтеграції на ринку праці   Психологічна стійкість: Як роботодавці можуть допомогти своїм працівникам/цям  Різноманіття як конкурентна перевага: Інклюзивні практики у бізнесі  Відкрити нові двері: Перекваліфікація та інтеграція внутрішньо переміщених осіб на ринку праці  Чекаємо на вас 24 липня з 9:30 до 15:00, місце проведення події буде повідомлене після заповнення гугл-форми.  Кількість місць обмежена, тому від однієї компанії/організації може бути не більше 2 представників_ць. Участь у конференції безкоштовна, але обов’язкова попередня реєстрація за посиланням: https://forms.gle/GcYzJMpXTteZtAqJ7  Проєкт фінансується Фондом демократії ООН.

Бізнес конференція Індексу корпоративної рівності обʼєднає українські компанії в одному місці для того, щоб поділитися своїм досвідом роботи з рівністю, інклюзією і різноманіттям. Під час конференції підійматимуться важливі теми, зокрема щодо роботи з ветеранами_ками та внутрішньо переміщеними особами, забезпечення інклюзії та різноманіття на робочому місці та підтримка ментального здоровʼя працівників_ць. 

В рамках події відбудеться презентація Індексу корпоративної рівності та пройдуть панельні дискусії за темами: 

  • Ветеран(к)и в цивільному житті: Особливості інтеграції на ринку праці  
  • Психологічна стійкість: Як роботодавці можуть допомогти своїм працівникам/цям 
  • Різноманіття як конкурентна перевага: Інклюзивні практики у бізнесі 
  • Відкрити нові двері: Перекваліфікація та інтеграція внутрішньо переміщених осіб на ринку праці 

Чекаємо на вас 24 липня з 9:30 до 15:00, місце проведення події буде повідомлене після заповнення гугл-форми. 

Кількість місць обмежена, тому від однієї компанії/організації може бути не більше 2 представників_ць. Участь у конференції безкоштовна, але обов’язкова попередня реєстрація за посиланням: https://forms.gle/GcYzJMpXTteZtAqJ7 

Проєкт фінансується Фондом демократії ООН.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: