fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Запрошуємо вас на вебінар «Податкові перевірки: від підготовки до оскарження результатів»

19/ 11/ 2021
  Дата: 30 листопада 2021 р. Тривалість заходу: з 11:00 до 12:00. Формат: вебінар. Мова заходу: українська. Реєстрація: https://cutt.ly/4TvCAes  Податкові органи провели 1 530 планових перевірок (результати яких узгоджено) та донарахували платникам податків 5.1 млрд грн. Це дані Державної податкової служби за січень-вересень 2021 року. Тобто, в середньому за результатами планової перевірки кожному платнику податків контролюючі органи донараховували близько 3 млн грн податків і штрафів з сумою яких підприємства погодились. Водночас на розгляді у судах перебуває 24,9 тис. справ на суму 235,9 млрд грн за позовами платників податків до ДПС про скасування ППР. Тобто, в середньому, кожен платник податків не погоджується з нарахованими податковими зобов’язаннями на суму близько 9.5 млн грн. Хочете мінімізувати податкові ризики за результатами перевірки? Реєструйтесь на вебінар «Податкові перевірки: від підготовки до оскарження результатів» від провідних спеціалістів KPMG в Україні. Програма вебінара включає питання: Блок 1. До податкової перевірки Який порядок формування плану-графіку проведення документальних планових перевірок (з урахуванням змін від 13.11.2021 р.)? Кому слід очікувати інспекторів у 2022 році? Який період перевірятимуть податкові органи? Чи варто побоюватись е-аудиту та файлу SAF-T UA? Блок 2. Під час податкової перевірки Які операції в фокусі податкових органів? Чи проводити інвентаризацію на вимогу контролюючого органу? Які запити надсилають перевіряючі та як на них відповідати? Найбільш поширені епізоди актів податкових перевірок. Блок 3. Після податкової перевірки  Який порядок дій платника податку після податкової перевірки? Коли ППР стає узгодженим? Ризики кримінальної відповідальності керівництва компаній за результатами перевірок. Спікери KPMG: Наталія Мусієнко, адвокатка, керівниця практики з вирішення податкових спорів KPMG Law Ukraine, членкиня Асоціації юристів України, Американської торгової палати та Європейської бізнес-асоціації. Ольга Січ, старша податкова консультантка, відділ корпоративного оподаткування KPMG в Україні. Кому буде цікавий вебінар? Вебінар буде корисний головним бухгалтерам, керівникам фінансових та податкових департаментів підприємств, а також тим, хто безпосередньо здійснює ведення бухгалтерського обліку на підприємстві, складає фінансову та податкову звітність. Реєструйтесь та надсилайте ваші запитання до 29 листопада 2021 року. Участь у вебінарі безоплатна. Заявки на участь від консультаційних, юридичних та аудиторських компаній не приймаються. Будемо раді бачити вас на нашому вебінарі!

Дата: 30 листопада 2021 р.

Тривалість заходу: з 11:00 до 12:00.

Формат: вебінар.

Мова заходу: українська.

Реєстрація: https://cutt.ly/4TvCAes 

Податкові органи провели 1 530 планових перевірок (результати яких узгоджено) та донарахували платникам податків 5.1 млрд грн. Це дані Державної податкової служби за січень-вересень 2021 року. Тобто, в середньому за результатами планової перевірки кожному платнику податків контролюючі органи донараховували близько 3 млн грн податків і штрафів з сумою яких підприємства погодились.

Водночас на розгляді у судах перебуває 24,9 тис. справ на суму 235,9 млрд грн за позовами платників податків до ДПС про скасування ППР. Тобто, в середньому, кожен платник податків не погоджується з нарахованими податковими зобов’язаннями на суму близько 9.5 млн грн.

Хочете мінімізувати податкові ризики за результатами перевірки? Реєструйтесь на вебінар «Податкові перевірки: від підготовки до оскарження результатів» від провідних спеціалістів KPMG в Україні.

Програма вебінара включає питання:

Блок 1. До податкової перевірки

 • Який порядок формування плану-графіку проведення документальних планових перевірок (з урахуванням змін від 13.11.2021 р.)? Кому слід очікувати інспекторів у 2022 році?
 • Який період перевірятимуть податкові органи?
 • Чи варто побоюватись е-аудиту та файлу SAF-T UA?

Блок 2. Під час податкової перевірки

 • Які операції в фокусі податкових органів?
 • Чи проводити інвентаризацію на вимогу контролюючого органу?
 • Які запити надсилають перевіряючі та як на них відповідати?
 • Найбільш поширені епізоди актів податкових перевірок.

Блок 3. Після податкової перевірки 

 • Який порядок дій платника податку після податкової перевірки?
 • Коли ППР стає узгодженим?
 • Ризики кримінальної відповідальності керівництва компаній за результатами перевірок.

Спікери KPMG:

 • Наталія Мусієнко, адвокатка, керівниця практики з вирішення податкових спорів KPMG Law Ukraine, членкиня Асоціації юристів України, Американської торгової палати та Європейської бізнес-асоціації.
 • Ольга Січ, старша податкова консультантка, відділ корпоративного оподаткування KPMG в Україні.

Кому буде цікавий вебінар?

Вебінар буде корисний головним бухгалтерам, керівникам фінансових та податкових департаментів підприємств, а також тим, хто безпосередньо здійснює ведення бухгалтерського обліку на підприємстві, складає фінансову та податкову звітність.

Реєструйтесь та надсилайте ваші запитання до 29 листопада 2021 року. Участь у вебінарі безоплатна.

Заявки на участь від консультаційних, юридичних та аудиторських компаній не приймаються.

Будемо раді бачити вас на нашому вебінарі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: