fbpx

Запрошуємо третього червня взяти участь у «Kick off meeting: WAIC Міжнародна конференція в області AI»

18/ 05/ 2021
  World Artificial Intelligence Conference (WAIC) — найбільша конференція AI у світі.  За посиланням — коротке інтро конференції. Це основна подія у сфері штучного інтелекту, яка збирає світових лідерів ринку. В цьому році у рамках WAIC 07-10 липня пройде The 1st European Online Forum.  На мітапі буде презентовано його можливості для українських компаній.  Учасники мітапу «Kick off meeting: WAIC Міжнародна конференція в області AI» отримують доступ до спеціальних можливостей. Серед них: аудит компанії на предмет кількості потенційних клієнтів на конференції (для сервісних компаній) та можливість взяти участь у Open call to pitch та запітчити колу інвесторів WAIC свій бізнес (для продуктових компаній). Мітап пройде 03 червня о 17:00. ===> Реєстрація обовязкова  Організатори мітапу. We_Challenge — офіційний представник WAIC для українських компаній. Sinofy — офіційний організатор Європейського форуму WAIC. Подія пройде за інформаційної підтримки EBA.

World Artificial Intelligence Conference (WAIC) — найбільша конференція AI у світі.  За посиланням — коротке інтро конференції. Це основна подія у сфері штучного інтелекту, яка збирає світових лідерів ринку. В цьому році у рамках WAIC 07-10 липня пройде The 1st European Online Forum

На мітапі буде презентовано його можливості для українських компаній. 

Учасники мітапу «Kick off meeting: WAIC Міжнародна конференція в області AI» отримують доступ до спеціальних можливостей. Серед них: аудит компанії на предмет кількості потенційних клієнтів на конференції (для сервісних компаній) та можливість взяти участь у Open call to pitch та запітчити колу інвесторів WAIC свій бізнес (для продуктових компаній). Мітап пройде 03 червня о 17:00.

===> Реєстрація обов’язкова 

Організатори мітапу. We_Challenge — офіційний представник WAIC для українських компаній. Sinofy — офіційний організатор Європейського форуму WAIC. Подія пройде за інформаційної підтримки EBA.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: