За підтримки Укрексімбанку поблизу столиці запроваджується інноваційний проект екопереробки відходів

11/ 12/ 2020
  Укрексімбанк профінансував стартап приватного підприємства «УКРЕКОТЕХНОЛОГІЯ» зі створення інвестиційного проекту з переробки використаних шин в гумову крихту. Кошти для реалізації проекту надаються за програмою фінансової державної підтримки суб’єктам мікро- та малого підприємництва. «Проект ТОВ «УКРЕКОТЕХНОЛОГІЯ» допомагає вирішити характерну для багатьох великих міст екологічну проблему утилізації автомобільних шин та використовувати їх як цінну сировину для подальшої переробки. Банк підтримав ідею такого інноваційного виробництва і надав фінансування обсягом 6,3 мільйони гривень», – зазначив директор Департаменту середнього бізнесу, муніципалітетів та комунального сектору Укрексімбанку Семен Пускай. Кредитні кошти спрямовуються на встановлення лінії з переробки використаних шин потужністю 1000 кг/год на виробничій базі, розташованій у с. Бишів Київської області. Отримана в результаті переробки гумова крихта має широкий спектр застосування та може використовуватись у виробництві покриттів дитячих та спортивних майданчиків, спортивного інвентарю, декоративних оздоблювальних елементів, покрівельних матеріалів тощо.

Укрексімбанк профінансував стартап приватного підприємства «УКРЕКОТЕХНОЛОГІЯ» зі створення інвестиційного проекту з переробки використаних шин в гумову крихту. Кошти для реалізації проекту надаються за програмою фінансової державної підтримки суб’єктам мікро- та малого підприємництва.

«Проект ТОВ «УКРЕКОТЕХНОЛОГІЯ» допомагає вирішити характерну для багатьох великих міст екологічну проблему утилізації автомобільних шин та використовувати їх як цінну сировину для подальшої переробки. Банк підтримав ідею такого інноваційного виробництва і надав фінансування обсягом 6,3 мільйони гривень», – зазначив директор Департаменту середнього бізнесу, муніципалітетів та комунального сектору Укрексімбанку Семен Пускай.

Кредитні кошти спрямовуються на встановлення лінії з переробки використаних шин потужністю 1000 кг/год на виробничій базі, розташованій у с. Бишів Київської області. Отримана в результаті переробки гумова крихта має широкий спектр застосування та може використовуватись у виробництві покриттів дитячих та спортивних майданчиків, спортивного інвентарю, декоративних оздоблювальних елементів, покрівельних матеріалів тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: