З нагоди 25-річчя Bytsko Travel Group!

16/ 11/ 2018
  Bytsko Travel Group –один із лідерів  надання послуг  на ринку ділового туризму в Україні, який за роки успішної діяльності  став членом провідних професійних організацій та обєднань, серед яких і Європейська Бізнес Асоціація (ЕВА). 25 років компанія є надіним та професійним партнером з досвідом організації бізнес-подорожей і заходів в Україні та за її кордоном. Для більше ніж 300 клієнтів міжнародних та українських компаній  Bytsko Travel Group створює бездоганний сервіс, який дозволяє оптимізувати бізнес-процеси, економити бюджет та час. Місія компанії: Ми створюємо сервіс, заснований на професіоналізмі та щирому   піклуванні у кожній деталі, щоб дати можливість клієнтам зосередитись на своїх бізнес- задачах. З нагоди 25-річчя   22 листопада в залі VIP Club в готелі Премєр Палас відбудеться урочистий святковий захід на який запрошені клієнти та партнери компанії. Слідкуйте за  публікаціями Bytsko Travel Group в соціальних мережах та на сторінках ЕВА.

Bytsko Travel Group –один із лідерів  надання послуг  на ринку ділового туризму в Україні, який за роки успішної діяльності  став членом провідних професійних організацій та об’єднань, серед яких і Європейська Бізнес Асоціація (ЕВА).

25 років компанія є надіним та професійним партнером з досвідом організації бізнес-подорожей і заходів в Україні та за її кордоном.

Для більше ніж 300 клієнтів міжнародних та українських компаній  Bytsko Travel Group створює бездоганний сервіс, який дозволяє оптимізувати бізнес-процеси, економити бюджет та час.

Місія компанії: Ми створюємо сервіс, заснований на професіоналізмі та щирому   піклуванні у кожній деталі, щоб дати можливість клієнтам зосередитись на своїх бізнес- задачах.

З нагоди 25-річчя   22 листопада в залі VIP Club в готелі “Прем’єр Палас” відбудеться урочистий святковий захід на який запрошені клієнти та партнери компанії.

Слідкуйте за  публікаціями Bytsko Travel Group в соціальних мережах та на сторінках ЕВА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: