fbpx

ЄПАП Україна – серед лідерів за версією Chambers Global 2018

28/ 02/ 2018

Міжнародний юридичний довідник Chambers Global 2018 рекомендує ЄПАП Україна для всіх практик, досліджуваних в Україні: банківське і фінансове право, злиття і поглинання, корпоративне право та вирішення спорів. Шість юристів отримали індивідуальні рекомендації. Видання відзначає можливості Бюро і його експертів надавати підтримку з міжнародного права.

  • Практика вирішення спорів рекомендована в найвищій категорії (Band 1).

Серед фахівців видання відзначає:

  • Керуючого партнера Сергія Свирибу як видатного юриста – Eminent Practitioner з «відмінною репутацією в арбітражному світі». «Один з кращих фахівців» з великим досвідом у цій сфері, відзначають експерти.
  • Партнера Маркіяна Ключковського – авторитетного фахівця в арбітражному співтоваристві з успішним досвідом у міжнародному арбітражі, включаючи в спорах в області спорту та енергетики. Експерти називають його «блискучим професіоналом».
  • Партнера Гліба Бялого як «відмінного експерта у вирішенні спорів», який представляє інтереси клієнтів у комерційних спорах і спорах з органами державної влади. Має винятковий досвід в торговельних розслідуваннях.
  • Практика банківського і фінансового права традиційно займає високі позиції в рейтингу.
  • Партнер, керівник практики Роман Степаненко визнаний авторитетним фінансовим юристом. Клієнти цінують його «конструктивний підхід до переговорів».
  • Практика злиттів і поглинань та корпоративного права визнана як на національному, так і міжнародному рівні.
  • Партнер, керівник практики Оксана Ільченко«відома фігура на ринку України», рекомендована за досвід в корпоративному структуруванні, створенні спільних підприємств і супроводі транскордонних угод.
  • Партнер Ілона Цекелі відзначена серед іноземних експертів за супровід угод з австрійськими компаніями, володіє досвідом роботи у сфері енергетики, нерухомості та нафтогазової галузі. Видання характеризує її як «уважного та бізнес-орієнтованого» фахівця.

Рейтинг Chambers Global щорічно проводить незалежне дослідження юридичного ринку в понад 190 юрисдикціях. Довідник містить інформацію про кращі фірми та юристів по всьому світу, ґрунтуючись на рекомендаціях колег та клієнтів, а також на експертній оцінці юридичного ринку конкретної країни.

Про ЄПАП Україна

ЄПАП Україна є однією з провідних національних юридичних фірм України. Бюро надає повний спектр юридичних послуг національному та іноземному бізнесу, органам державної влади, міжнародним організаціям і фінансовим інститутам.

Контакти для ЗМІ

Лілія Кирієнко

Тел.: +380 44 492 82 82

l.kyriyenko@epap.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: