fbpx
До головної Second Chance Bank
Оголошення діє до: 03.05.2022

Збираємо кошти на засоби захисту та ліки – Yellowblue Force

Компанія / організація: Європейська Бізнес Асоціація

Yellowblue Force – міжнародна волонтерська ініціатива, яка об’єднує професіоналів корпоративного світу, неурядових організацій, мистецтва, технологій та військового сектору.  Мета Yellowblue Force – збір коштів за межами України для надання широкомасштабної допомоги ЗСУ та підтримки гуманітарної діяльності на лінії фронту.

У Yellowblue Force два напрямки роботи:

  • Захисні засоби та обладнання.
  • Тактична медицина.

Ключові партнери:

★ По питанням тактичної медицини співпрацюємо з благодійним партнером Leleka Foundation. Це американська неприбуткова організація, яка збирає благодійні кошти та реалізує проєкти медико-соціальної підтримки України з 2014 року.

★ Київська школа економіки – наш аналітичний та благодійний партнер (Kyiv Schoolf Economics; США, Україна). KSE співпрацює з Міністерством охорони здоров’я, щоб поставити медичні набори теробороні. Вже доставлені понад 30 тисяч наборів. Тож у KSE є налагоджені маршрути для майбутніх поставок. 

★ GROM. STRENGTH AND HONOUR Foundation (Grom Foundation) є нашими благодійними партнерами, які надають експертизу шодо питань оборони. Grom Foundation є польською неприбутковою організацією, яка зосереджена на підтримці солдатів та ветеранів.

Якщо ви готові підтримати цю ініціативу, будь ласка, ознайомтесь з деталями рахунків

У разі виникнення запитань звертайтеся до Оксани Миронко oksana.myronko@eba.com.ua

Сайт Yellowblue Force

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: