fbpx
До головної Second Chance Bank
Оголошення діє до: 26.12.2023

Проєкт допомоги дітям України від благодійного фонду "Kids of Ukraine"

Компанія / організація: Charity Foundation "Kids of Ukraine"

На початку війни ГО “Діти України” надавала гуманітарну допомогу та у співпраці з благодійним фондом “Добрий брат” організувала денний табір психологічної реабілітації “Світ” для підлітків-переселенців та родин військових. Також діють постійні клуби у Львові, Хмельницькому, Черкасах. Планується відкриття клубів у містах: Києві, Дніпрі, Одесі, Тернополі, Житомирі.

Цю ініціативу ми запустили у Всесвітній день захисту дітей. Це і символічна дата, і сенс, який ми вкладаємо в кожен день нашої роботи.

Програма підтримки та психологічного відновлення, створена кваліфікованими фахівцями, допомагає дітям адаптуватися до нових реалій. Щотижня для дітей проводяться психологічні консультації та майстер-класи, тематичні тренінги, уроки англійської мови, різноманітні активності та багато інших заходів. Ми робимо все можливе, щоб діти змогли подолати страх, відволіктися від війни і водночас розкрити себе, набути впевненості та нових навичок.

Наша місія – розвиток та відновлення психічного здоров’я нашого молодого покоління, а також розкриття та примноження українців як соціальна інвестиція в майбутнє України.

Нас мотивують щасливі діти та їхні батьки. Крок за кроком ми розширюємося, щоб створювати більше можливостей для дітей війни.

Найактуальніший проект на сьогодні – збір коштів на відкриття денного реабілітаційного клубу “СвiТi” в Києві. Це 10 000 доларів на місяць. І проведення 3-ї зміни літньої реабілітаційної програми (2 зміни вже відбулися), яка проходить на базі кемпінгу “Білий слон” в горах Івано-Франківської області. Дати проведення – 23-29 серпня. Програма розрахована на 26 дітей та 4 дорослих. Бюджет – 360 000 гривень.

Як допомогти дітям України, дивіться у презентації – Kids-of-Ukraine-ENG v2.1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: