fbpx

Визначення антигену коронавірусу COVID-19

10/ 11/ 2020
  Ексклюзивно❗️Лише в лабораторії Ескулаб❗️ Швидке виявлення антигену COVID-19 по мазку з носа. Результат дослідження отримаєте протягом 30 хвилин Замовити можна тут Вартість дослідження: 800 грн Друзі, ми розуміємо, що інколи часу на отримання результатів обмаль, особливо коли це стосується коронавірусу…Тому, дбаючи про Вас, намагаючись слідувати усім світовим тенденціям та інноваціям у лабораторній діагностиці, ми перші і єдині в Україні 🇺🇦, хто виконує імуно-хроматографічний аналіз для якісного виявлення специфічного антигену до SARS-CoV-2 по мазку з носа, який є альтернативою довгостроковому ПЛР-тестуванню на COVID-19. Ми розуміємо наскільки важливо інколи знати результати тесту на COVID-19 негайно. Тому підійшли до вирішення цієї потреби надзвичайно серйозно: ретельно вивчивши механізм діагностики, обравши найкращого виробника тест-системи, здійснивши усі необхідні кваліфікаційні навчання нашого персоналу, ми запровадили у наш перелік аналіз на визначення антигену коронавірусу COVID-19. Ця тест-система дозволяє швидко та легко діагностувати структурний антиген COVID-19 по мазку з носоглотки. Виробник компанії SD BIOSENSOR, INC. Діагностична чутливість - 96.52%  Діагностична  специфічність – 99,68% Переваги тесту: Ефективність: процедура тестування вимагає мінімальної підготовки. Надійність: Він може забезпечити чіткий результат протягом 30 хвилин. Точність: вбудований процесуальний контроль. Пам’ятайте, що результати аналізів необхідно розглядати з іншими клінічними даними, що доступні лікарям.

Ексклюзивно❗️Лише в лабораторії Ескулаб❗️

Швидке виявлення антигену COVID-19 по мазку з носа. Результат дослідження отримаєте протягом 30 хвилин

Замовити можна тут

Вартість дослідження: 800 грн

Друзі, ми розуміємо, що інколи часу на отримання результатів обмаль, особливо коли це стосується коронавірусу…Тому, дбаючи про Вас, намагаючись слідувати усім світовим тенденціям та інноваціям у лабораторній діагностиці, ми перші і єдині в Україні 🇺🇦, хто виконує імуно-хроматографічний аналіз для якісного виявлення специфічного антигену до SARS-CoV-2 по мазку з носа, який є альтернативою довгостроковому ПЛР-тестуванню на COVID-19.

Ми розуміємо наскільки важливо інколи знати результати тесту на COVID-19 негайно. Тому підійшли до вирішення цієї потреби надзвичайно серйозно: ретельно вивчивши механізм діагностики, обравши найкращого виробника тест-системи, здійснивши усі необхідні кваліфікаційні навчання нашого персоналу, ми запровадили у наш перелік аналіз на визначення антигену коронавірусу COVID-19.

Ця тест-система дозволяє швидко та легко діагностувати структурний антиген COVID-19 по мазку з носоглотки.

Виробник компанії SD BIOSENSOR, INC.

Діагностична чутливість – 96.52% 

Діагностична  специфічність – 99,68%

Переваги тесту:

  • Ефективність: процедура тестування вимагає мінімальної підготовки.
  • Надійність: Він може забезпечити чіткий результат протягом 30 хвилин.
  • Точність: вбудований процесуальний контроль.

Пам’ятайте, що результати аналізів необхідно розглядати з іншими клінічними даними, що доступні лікарям.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: