Виставка «WinRoofExpo»

07/ 12/ 2020
  Запрошуємо Вас прийняти участь або відвідати виставку «WinRoofExpo», яка відбудеться 12-14 травня 2021 року. Виставка включатиме в себе розділи: Покрівля Гідро/паро/теплоізоляція Вікна та фасади Професійні інструменти В рамках виставки відбудеться велика кількість майстер-класів та навчальних семінарів з покрівлі, віконних систем та фасаду.  На виставці у Вас буде унікальна можливість продемонструвати переваги Ваших матеріалів та інструментів. Ознайомити професійну аудиторію з новими технологіями монтажу або надати їм самим власноруч спробувати здійснити цю роботу. Буде дуже насичена розважальна програма з конкурсами та подарунками від учасників виставки. Виставку підтримують «Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів», «Конфедерація будівельників України», «Асоціація учасників вікон та фасадів», «Національна спілка архітекторів України», Асоціація ОСББ та ЖБК у м. Києві» та «Європейська Бізнес Асоціація». З приводу участі, звертайтесь за тел. 093-915-0830 або e-mail: team1.stendmarket@gmail.com Також просимо Вас приєднуватись до нашої групи у https://www.facebook.com/WINROOFEXPO/

Запрошуємо Вас прийняти участь або відвідати виставку «WinRoofExpo», яка відбудеться 12-14 травня 2021 року. Виставка включатиме в себе розділи:

  • Покрівля
  • Гідро/паро/теплоізоляція
  • Вікна та фасади
  • Професійні інструменти

В рамках виставки відбудеться велика кількість майстер-класів та навчальних семінарів з покрівлі, віконних систем та фасаду.  На виставці у Вас буде унікальна можливість продемонструвати переваги Ваших матеріалів та інструментів. Ознайомити професійну аудиторію з новими технологіями монтажу або надати їм самим власноруч спробувати здійснити цю роботу. Буде дуже насичена розважальна програма з конкурсами та подарунками від учасників виставки.

Виставку підтримують «Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів», «Конфедерація будівельників України», «Асоціація учасників вікон та фасадів», «Національна спілка архітекторів України», Асоціація ОСББ та ЖБК у м. Києві» та «Європейська Бізнес Асоціація».

З приводу участі, звертайтесь за тел. 093-915-0830 або e-mail: team1.stendmarket@gmail.com

Також просимо Вас приєднуватись до нашої групи у https://www.facebook.com/WINROOFEXPO/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: