fbpx

Володимир Ковальчук: «Цілі будинки Миколаєва можуть працювати як злагоджений механізм»

30/ 05/ 2019

У Миколаєві завершилася головна подія південного ІКТ-ринку – Міжнародний Форум «BIT-2019». Захід об’єднав більше ста учасників: представників влади, експертної спільноти та бізнес-середовища регіону. Менеджер з розвитку бізнесу Perenio IoT в Україні Володимир Ковальчук представив доповідь про про стан та перспективи ринку Інтернету речей, їх сфери використання та нові можливості.

«Ми розпочали проект Perenio приблизно два роки тому. За цей час виросли від пілотних проектів та аутсорсу до розробки нової лінійки розумних продуктів та покращеної універсальної платформи, власних центрів розробки і постійного штату професіоналів у чотирьох країнах. Наші продукти покликані вирішувати завдання моніторингу, захисту та безпеки від можливих загроз вторгнення, затоплення, займання тощо. Наші перші дослідження продемонстрували зацікавленість у таких рішеннях вітчизняних споживачів. Разом із тим, незважаючи на перспективність та високу маржинальність регіонального ринку, ми зіштовхнулись із низьким рівнем обізнаності та готовності придбати «розумну» техніку», – ділиться Володимир Ковальчук.

Топ менеджер пояснив, що сьогодні в один продаж smart датчика, камери чи системи кінцевому клієнту компанії доводиться вкладати значні часові та операційні затрати. Сам ринок динамічно змінюється, тому важливо впроваджувати нові технології як на споживацькому, так і на бізнес чи інфраструктурному рівнях.

«Копнувши глибше, ми зрозуміли, що B2C модель поки не приносить очікуваних результатів і почали спілкуватись із локальними представниками бізнесу, знайшовши свою нішу – девелоперські компанії забудовників та управляючі (експлуатаційні) компанії. Співпраця вигідна для всіх: забудовники отримують конкурентну перевагу та, по суті, збільшують вартість квадратного метра нерухомості, експлуатаційні компанії – покращені інструменти моніторингу та обліку енергоресурсів, а кінцевий клієнт – приємний бонус у вигляді сучасного, захищеного автоматизованого житла, ми – нові канали та перспективи розвитку систем керування будівлями на глобальному інфраструктурному рівні. Так, в кінцевому підсумку, ми розширили свою бізнес модель у B2B сегмент і стали компанією, яка займається розробкою пристроїв і платформи не тільки для розумного дому, але і будівель та цілих міст. Зараз ми закінчуємо роботу над платформою, яка може бути адаптована і масштабована під різні потреби. Вона взаємодіє з пристроями розумного дому та будівлі, CRM системою керуючої компанії, програмами обліку та інженерними системами будинку», – додає Ковальчук.

Також він розповів, що мета компанії – централізована система керування опаленням, освітленням, водозабезпеченням, контролю споживання, можливих загроз, щоб цілі будівлі, міста та регіони працювали як злагоджений механізм для  комфорту, безпеки й економії часових ресурсів їхніх жителів.

Варто зазначити, що на захід завітали високопосадовці південного регіону, зокрема, свою зацікавленість розумними системами керування продемонстрував мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: