fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрито самореєстрацію компаній на участь у Рейтингу роботодавців України 2021-2022

23/ 11/ 2021
  Відкрито реєстрацію компаній на участь у Рейтингу роботодавців України 2021-2022. Організатор Рейтингу – grc.ua. Мета Рейтингу – дослідити, що цінують пошукачі в роботодавцеві, як ухвалюють рішення про вибір роботи, на що звертають увагу, обираючи компанію, й хто з роботодавців, на думку пошукачів, є найбільш привабливим на ринку праці. Рейтинг роботодавців України – це важливий показник привабливості компанії як роботодавця, який дає компаніям змогу почути думку пошукачів та зробити висновки щодо подальшого формування стратегії побудови HR-бренду компанії. Результати Рейтингу роботодавців України 2021-2022 міститимуть думку пошукачів та експертів ринку праці. ЗАРЕЄСТРУВАТИ КОМПАНІЮ ДЛЯ УЧАСТІ Респондентами стануть як молоді фахівці з мінімальним стажем, так і спеціалісти зі значним досвідом роботи. А для визначення Топ-10 роботодавців у кожній з 20 професійних сфер додатково буде залучено експертів ринку. Крім рейтингу компаній, ми очікуємо отримати якісну аналітику чинників вибору роботодавців у регіональному та галузевому фокусах. Оскільки віримо, що зараз час, коли важливо визначити орієнтири та інвестувати у бренд роботодавця реальними справами. Фокуси рейтингу: Думка пошукачів щодо привабливості роботодавців з урахуванням балів експертів рейтингу. Регіональний фокус: компанії-лідери за впізнаваністю та привабливістю у регіонах (міста-мільйонники). Галузевий фокус: компанії-лідери галузі за впізнаваністю та привабливістю. Етапи рейтингу: Самореєстрація компаній для участі у Рейтингу триватиме до 30 грудня 2021 р. Перша хвиля дослідження – онлайн-опитування пошукачів – з 22 листопада 2021 р. до 20 cічня 2022 р. Друга хвиля дослідження – онлайн-опитування пошукачів та експертів Рейтингу (лютий-березень 2022 р.). Як підбиватимуться підсумки Рейтингу роботодавців України У підсумках Рейтингу враховується вибір пошукачів та експертів ринку (60 на 40). Підсумкова оцінка компанії в Рейтингу (загальний список, галузевий список) визначається за сумарним балом двох оцінок: оцінки пошукачів та оцінки експертів. При цьому кожна оцінка має власну вагу в підсумковому балі: вага компонентів у співвідношенні 60 на 40. Чому варто взяти участь у Рейтингу? Рейтинги – основний спосіб визначення найбільш привабливого роботодавця, на них орієнтуються пошукачі, компанії та їхні співробітники. Сам факт участі в Рейтингу (навіть якщо компанія не посяде в ньому топове місце) робить ваш бренд роботодавця привабливим. ЗАРЕЄСТРУВАТИ КОМПАНІЮ ДЛЯ УЧАСТІ Чекаємо на вашу участь та зичимо завжди бути найбажанішим роботодавцем для своїх працівників і потенційних кандидатів. У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся: Контактний телефон: 044 230 87 39 Електронна адреса: info_ukraine@grc.ua

Відкрито реєстрацію компаній на участь у Рейтингу роботодавців України 2021-2022. Організатор Рейтингу – grc.ua.

Мета Рейтингу – дослідити, що цінують пошукачі в роботодавцеві, як ухвалюють рішення про вибір роботи, на що звертають увагу, обираючи компанію, й хто з роботодавців, на думку пошукачів, є найбільш привабливим на ринку праці.

Рейтинг роботодавців України – це важливий показник привабливості компанії як роботодавця, який дає компаніям змогу почути думку пошукачів та зробити висновки щодо подальшого формування стратегії побудови HR-бренду компанії.

Результати Рейтингу роботодавців України 2021-2022 міститимуть думку пошукачів та експертів ринку праці.

ЗАРЕЄСТРУВАТИ КОМПАНІЮ ДЛЯ УЧАСТІ

Респондентами стануть як молоді фахівці з мінімальним стажем, так і спеціалісти зі значним досвідом роботи. А для визначення Топ-10 роботодавців у кожній з 20 професійних сфер додатково буде залучено експертів ринку.

Крім рейтингу компаній, ми очікуємо отримати якісну аналітику чинників вибору роботодавців у регіональному та галузевому фокусах. Оскільки віримо, що зараз час, коли важливо визначити орієнтири та інвестувати у бренд роботодавця реальними справами.

Фокуси рейтингу:

  1. Думка пошукачів щодо привабливості роботодавців з урахуванням балів експертів рейтингу.
  2. Регіональний фокус: компанії-лідери за впізнаваністю та привабливістю у регіонах (міста-мільйонники).
  3. Галузевий фокус: компанії-лідери галузі за впізнаваністю та привабливістю.

Етапи рейтингу:

Самореєстрація компаній для участі у Рейтингу триватиме до 30 грудня 2021 р.

Перша хвиля дослідження – онлайн-опитування пошукачів – з 22 листопада 2021 р. до 20 cічня 2022 р.

Друга хвиля дослідження – онлайн-опитування пошукачів та експертів Рейтингу (лютий-березень 2022 р.).

Як підбиватимуться підсумки Рейтингу роботодавців України

У підсумках Рейтингу враховується вибір пошукачів та експертів ринку (60 на 40). Підсумкова оцінка компанії в Рейтингу (загальний список, галузевий список) визначається за сумарним балом двох оцінок: оцінки пошукачів та оцінки експертів. При цьому кожна оцінка має власну вагу в підсумковому балі: вага компонентів у співвідношенні 60 на 40.

Чому варто взяти участь у Рейтингу?

Рейтинги – основний спосіб визначення найбільш привабливого роботодавця, на них орієнтуються пошукачі, компанії та їхні співробітники. Сам факт участі в Рейтингу (навіть якщо компанія не посяде в ньому топове місце) робить ваш бренд роботодавця привабливим.

ЗАРЕЄСТРУВАТИ КОМПАНІЮ ДЛЯ УЧАСТІ

Чекаємо на вашу участь та зичимо завжди бути найбажанішим роботодавцем для своїх працівників і потенційних кандидатів.

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся:

Контактний телефон: 044 230 87 39

Електронна адреса: info_ukraine@grc.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: