fbpx

VIDEOZHARA 2020 не відбудеться, проте…

11/ 03/ 2020
    Організатор фестивалю відеокреативу та блогерів, media-tech-компанія AIR повідомляє про скасування заходу у зв’язку з погіршенням глобального епідеміологічного стану та посиленням заходів безпеки в Україні зокрема. “Ми завжди керувалися критичним мисленням у прийнятті рішень — і продовжуємо це робити. Тому ми розраховували на те, що, незважаючи на інформаційний фон, проведенню ювілейного фестивалю ніщо не завадить. Але з урахуванням останніх тривожних світових новин ми із розумінням та повагою ставимося до посилення заходів безпеки в Україні та Києві. Та найголовніше — ми не можемо дозволити собі ризикувати здоров’ям та життям наших гостей. Із великим жалем повідомляємо про те, що VIDEOZHARA 2020 скасовується”, — говорить Федір Скиба, генеральний директор media-tech-компанії AIR. Всім, хто вже придбав квитки, кошти буде повернено у порядку, встановленому законодавством України. Про нові дати організатори події поки що не повідомляють. В той же час план розвитку спільноти VIDEOZHARA є актуальним. “Фестиваль об’єднав людей, для яких контент має значення. Щодня їх стає все більше. У 2020-му ми сфокусуємося на безперервній роботі та розвитку ком’юніті фанів, блогерів та брендів, яке сформувалося за останні 4 роки. Роботи багато, план дій ми вже маємо, і незабаром у всіх наших соцмережах з’являться перші анонси наших нових активностей”, — підбиває підсумок Федір Скиба. Нагадуємо, фестиваль відеокреативу та блогерів VIDEOZHARA проводиться компанією AIR з 2016 року. За 4 роки захід зібрав понад 47 тис. відвідувачів, з них 17,5 тис. — у 2019 р. У фестивалі взяли участь 1700 блогерів, серед яких були такі зірки YouTube, як Wylsacom, Jack Belozerov, Альона Венум, Стас Давидов, Влад Бумага, Magic Five та інші. Стежте за оновленнями на офіційному сайті фестивалю: https://videozhara.com/ Про компанію: AIR (Agency of Internet Rights) — міжнародна media-tech-компанія, що створює передові продукти для розвитку інфлюенсерів та брендів, офіційний сертифікований партнер YouTube з 2011 року. До складу компанії входять кілька підрозділів: AIR Network — міжнародна мультиплатформенна мережа, що об’єднує більше 3000 відеоблогерів. AIR MCN входить до топ-3 світових медіамереж за кількістю переглядів. Більше 120 млрд переглядів на рік. AIR Brands — провідна агенція з інфлюенсер-маркетингу в Україні. AIR Academy — освітня платформа, що навчає професійному відеоблогінгу та інтернет-маркетингу для бізнесу на платформах YouTube, Instagram та TikTok. ROCKET — продюсерський центр для талановитих креаторів онлайн-відео. VIDEOZHARA — найбільший фестиваль відеокреативу та блогерів в Європі за кількістю учасників. IV фестиваль VIDEOZHARA у 2019 р. зібрав 17,5 тис. учасників в Києві. Контакти для ЗМІ: Олена Луцька PR-менеджер AIR +38 050 347 4493 ELutskaya@air.io
01/

 

Організатор фестивалю відеокреативу та блогерів, media-tech-компанія AIR повідомляє про скасування заходу у зв’язку з погіршенням глобального епідеміологічного стану та посиленням заходів безпеки в Україні зокрема.

“Ми завжди керувалися критичним мисленням у прийнятті рішень — і продовжуємо це робити. Тому ми розраховували на те, що, незважаючи на інформаційний фон, проведенню ювілейного фестивалю ніщо не завадить. Але з урахуванням останніх тривожних світових новин ми із розумінням та повагою ставимося до посилення заходів безпеки в Україні та Києві. Та найголовніше — ми не можемо дозволити собі ризикувати здоров’ям та життям наших гостей. Із великим жалем повідомляємо про те, що VIDEOZHARA 2020 скасовується”, — говорить Федір Скиба, генеральний директор media-tech-компанії AIR.

Всім, хто вже придбав квитки, кошти буде повернено у порядку, встановленому законодавством України. Про нові дати організатори події поки що не повідомляють. В той же час план розвитку спільноти VIDEOZHARA є актуальним.

“Фестиваль об’єднав людей, для яких контент має значення. Щодня їх стає все більше. У 2020-му ми сфокусуємося на безперервній роботі та розвитку ком’юніті фанів, блогерів та брендів, яке сформувалося за останні 4 роки. Роботи багато, план дій ми вже маємо, і незабаром у всіх наших соцмережах з’являться перші анонси наших нових активностей”, — підбиває підсумок Федір Скиба.

Нагадуємо, фестиваль відеокреативу та блогерів VIDEOZHARA проводиться компанією AIR з 2016 року. За 4 роки захід зібрав понад 47 тис. відвідувачів, з них 17,5 тис. — у 2019 р. У фестивалі взяли участь 1700 блогерів, серед яких були такі зірки YouTube, як Wylsacom, Jack Belozerov, Альона Венум, Стас Давидов, Влад Бумага, Magic Five та інші.

Стежте за оновленнями на офіційному сайті фестивалю: https://videozhara.com/

Про компанію:

AIR (Agency of Internet Rights) міжнародна media-tech-компанія, що створює передові продукти для розвитку інфлюенсерів та брендів, офіційний сертифікований партнер YouTube з 2011 року.

До складу компанії входять кілька підрозділів:

AIR Network — міжнародна мультиплатформенна мережа, що об’єднує більше 3000 відеоблогерів. AIR MCN входить до топ-3 світових медіамереж за кількістю переглядів. Більше 120 млрд переглядів на рік.

AIR Brands — провідна агенція з інфлюенсер-маркетингу в Україні.

AIR Academy — освітня платформа, що навчає професійному відеоблогінгу та інтернет-маркетингу для бізнесу на платформах YouTube, Instagram та TikTok.

ROCKET — продюсерський центр для талановитих креаторів онлайн-відео.

VIDEOZHARA — найбільший фестиваль відеокреативу та блогерів в Європі за кількістю учасників. IV фестиваль VIDEOZHARA у 2019 р. зібрав 17,5 тис. учасників в Києві.

Контакти для ЗМІ:

Олена Луцька

PR-менеджер AIR

+38 050 347 4493

ELutskaya@air.io

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: