fbpx

Великий оператор оптової торгівлі успішно оскаржив рішення про відмову в наданні бюджетного відшкодування ПДВ

27/ 03/ 2018
  Spenser & Kauffmann захистила інтереси великого оператора оптової торгівлі ПрАТ «Торговий Альянс» в спорі про надання бюджетного відшкодування ПДВ на суму 6 000 000 грн. Проект включав оскарження рішення Офісу великих платників податків ДФС про відмову в наданні бюджетного відшкодування ПДВ в Окружному адміністративному суді міста Києва. Задачі команди Spenser & Kauffmann складалися з розробки правової позиції та стратегії захисту Клієнта, представництва платника податків у суді, консультування з питань подальшого виконання рішення. Spenser & Kauffmann також представила інтереси Клієнта в суді апеляційної інстанції. До команда Spenser & Kauffmann входили партнер практики судового процесу та вирішення спорів Сергій Пушко та юрист Даніель Парсаі. «Спори про надання бюджетного відшкодування ПДВ є однією з найбільш трендових категорій податкових спорів в Україні, поступаючись, хіба що, так званим спорам про  реальність господарських операцій», – коментує Сергій Пушко. Spenser & Kauffmann має більше ніж 10-річний досвід представництва інтересів бізнесу в спорах, у тому числі з контролюючими органами. Лише у 2017 році команда фірми представляла інтереси клієнтів в більше ніж 50 судових спорах, загальна сума позовних вимог клієнтів склала 307,9 млн. доларів США.

Spenser & Kauffmann захистила інтереси великого оператора оптової торгівлі ПрАТ «Торговий Альянс» в спорі про надання бюджетного відшкодування ПДВ на суму 6 000 000 грн.

Проект включав оскарження рішення Офісу великих платників податків ДФС про відмову в наданні бюджетного відшкодування ПДВ в Окружному адміністративному суді міста Києва.

Задачі команди Spenser & Kauffmann складалися з розробки правової позиції та стратегії захисту Клієнта, представництва платника податків у суді, консультування з питань подальшого виконання рішення. Spenser & Kauffmann також представила інтереси Клієнта в суді апеляційної інстанції.

До команда Spenser & Kauffmann входили партнер практики судового процесу та вирішення спорів Сергій Пушко та юрист Даніель Парсаі.

«Спори про надання бюджетного відшкодування ПДВ є однією з найбільш трендових категорій податкових спорів в Україні, поступаючись, хіба що, так званим спорам про  реальність господарських операцій», – коментує Сергій Пушко.

Spenser & Kauffmann має більше ніж 10-річний досвід представництва інтересів бізнесу в спорах, у тому числі з контролюючими органами. Лише у 2017 році команда фірми представляла інтереси клієнтів в більше ніж 50 судових спорах, загальна сума позовних вимог клієнтів склала 307,9 млн. доларів США.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: