fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Велике звільнення» та нова кар’єрна поведінка людей. Які уроки отримують керівники?

08/ 10/ 2021
  У сучасній «розумної економіці» кваліфіковані кадри — актив, який визначає успіх компанії. У 2021 році багато організацій переживають час «Великого звільнення». Люди змінюють роботу в надії, що нова компанія подарує їм позитивні зміни у карєрі та житті. Ще один виклик, про який голосно заявляють керівники компаній всіх галузей та масштабів, - це критичне зниження рівня знань та компетенцій здобувачів і як ніколи гостра нестача талантів. Це означає, що людей у компанію слід обирати професійно, а вже у складі команди — постійно вчити новому або переучувати. До того ж брак талантів - це й питання до бренду роботодавця. Чи він дійсно привабливий, щоб залучати співробітників із великим потенціалом? Нової актуальності набула тема віддаленої  роботи, адже вона все частіше схиляє до думки про сумнівну ефективність і загрозу для корпоративної культури. Чи є сенс відмовлятися від гібридного формату, або слід визнати, що він з нам вже назавжди? Щоб пришвидшити та полегшити переосмислення й неминучі зміни, пропонуємо відкласти операційні задачі та зануритися в атмосферу обговорення практичних кейсів, відвертих дискусій, наповнитися експертизою й новими ідеями у бізнес-конференції PEOPLE MANAGEMENT: Атланти для талантів. Дата проведення: 20 жовтня +2021 року Місце проведення: Київ та онлайн Програма та реєстрація: https://bit.ly/3ljH2FB Промокод для членів EBA: EBA_20 У практичних кейс-доповідях та експертних дискусіях бізнес-події будуть визначені відповіді на головний виклик компаній, де знайти компетентних кандидатів і як бути привабливим брендом для талантів? Як у цьому контексті трансформується роль СEO та HRD? Як змінюється карєрна поведінка людей в цифровому світі? Яким має бути робочий простір майбутнього? Як і чому навчати людей? Чому переучувати? Як ставити цілі командам, щоб вони їх досягали й залишалися у ресурсі? Як посилити бренд роботодавця та зробити его привабливим для талантів? Як управляти змінами та знаходити ресурс для трансформацій? PEOPLE MANAGEMENT: Атланти для талантів - ідейний простір для керівників, які визнають людей головним активом і конкурентною перевагою. Це можливість для всієї управлінської команди за один день отримати ідеї від авторитетних експертів, практичний досвід - від колег та нові смисли й натхнення для роботи попри найскладніші виклики.

У сучасній «розумної економіці» кваліфіковані кадри — актив, який визначає успіх компанії. У 2021 році багато організацій переживають час «Великого звільнення». Люди змінюють роботу в надії, що нова компанія подарує їм позитивні зміни у кар’єрі та житті.

Ще один виклик, про який голосно заявляють керівники компаній всіх галузей та масштабів, – це критичне зниження рівня знань та компетенцій здобувачів і як ніколи гостра нестача талантів. Це означає, що людей у компанію слід обирати професійно, а вже у складі команди — постійно вчити новому або переучувати.
До того ж брак талантів – це й питання до бренду роботодавця. Чи він дійсно привабливий, щоб залучати співробітників із великим потенціалом?

Нової актуальності набула тема віддаленої  роботи, адже вона все частіше схиляє до думки про сумнівну ефективність і загрозу для корпоративної культури. Чи є сенс відмовлятися від гібридного формату, або слід визнати, що він з нам вже назавжди?

Щоб пришвидшити та полегшити переосмислення й неминучі зміни, пропонуємо відкласти операційні задачі та зануритися в атмосферу обговорення практичних кейсів, відвертих дискусій, наповнитися експертизою й новими ідеями у бізнес-конференції PEOPLE MANAGEMENT: Атланти для талантів.

 • Дата проведення: 20 жовтня +2021 року
 • Місце проведення: Київ та онлайн
 • Програма та реєстрація: https://bit.ly/3ljH2FB
 • Промокод для членів EBA: EBA_20

У практичних кейс-доповідях та експертних дискусіях бізнес-події будуть визначені відповіді на головний виклик компаній, де знайти компетентних кандидатів і як бути привабливим брендом для талантів?

 • Як у цьому контексті трансформується роль СEO та HRD?
 • Як змінюється кар’єрна поведінка людей в цифровому світі?
 • Яким має бути робочий простір майбутнього?
 • Як і чому навчати людей? Чому переучувати?
 • Як ставити цілі командам, щоб вони їх досягали й залишалися у ресурсі?
 • Як посилити бренд роботодавця та зробити его привабливим для талантів?
 • Як управляти змінами та знаходити ресурс для трансформацій?

PEOPLE MANAGEMENT: Атланти для талантів – ідейний простір для керівників, які визнають людей головним активом і конкурентною перевагою. Це можливість для всієї управлінської команди за один день отримати ідеї від авторитетних експертів, практичний досвід – від колег та нові смисли й натхнення для роботи попри найскладніші виклики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: