fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінари на тему: “Верифікація постачальників і ввезення товарів із-за кордону у воєнний час”

17/ 06/ 2024
  Чи стикалися ви коли-небудь з викликами при ввезенні товарів із-за кордону? Чи знаєте, як ефективно перевіряти надійність постачальників?  Центр Вдосконалення Закупівель пропонує вам унікальну можливість навчитися: обирати відповідні ресурси для перевірки українських та закордонних постачальників; ввозити товари з-за кордону без помилок; орієнтуватися в особливостях регулювання імпорту; організовувати за спрощеним порядком ввезення гуманітарної допомоги. Приєднуйтесь до вебінарів на тему: Верифікація постачальників і ввезення товарів із-за кордону у воєнний час і станьте майстром закупівельного процесу в умовах кризи. Дати та час проведення: Верифікація постачальників: 20 липня о 10:00 (2 години) Контрактинг і ввезення товарів із-за кордону: 27 липня о 10:00 (2 години) На вебінарах ви дізнаєтесь усе про роль перевірки постачальників у закупівельному процесі, ресурси для перевірки, лайфхаки, правове регулювання імпорту, типові помилки та способи їх уникнення, і навіть про спрощений порядок ввезення гуманітарної допомоги. Реєструйтеся зараз та посильте свою екпертизу! Спеціально для учасників EBA ми пропонуємо знижку 10% на це короткострокове навчання! PS: за умови оплати на рахунок не через сайт. Щоб скористатися знижкою, зателефонуйте нашому менеджеру +380674347205 Деталі про навчання за посиланням: https://courses.kse.ua/home/verifikatsiya-postachalnykiv-i-vvezennya-tovariv-z-za-kordonu-u-voenniy-chas

Чи стикалися ви коли-небудь з викликами при ввезенні товарів із-за кордону? Чи знаєте, як ефективно перевіряти надійність постачальників? 

Центр Вдосконалення Закупівель пропонує вам унікальну можливість навчитися:
  • обирати відповідні ресурси для перевірки українських та закордонних постачальників;
  • ввозити товари з-за кордону без помилок;
  • орієнтуватися в особливостях регулювання імпорту;
  • організовувати за спрощеним порядком ввезення гуманітарної допомоги.

Приєднуйтесь до вебінарів на тему: “Верифікація постачальників і ввезення товарів із-за кордону у воєнний час” і станьте майстром закупівельного процесу в умовах кризи.

Дати та час проведення:

  • Верифікація постачальників: 20 липня о 10:00 (2 години)
  • Контрактинг і ввезення товарів із-за кордону: 27 липня о 10:00 (2 години)

На вебінарах ви дізнаєтесь усе про роль перевірки постачальників у закупівельному процесі, ресурси для перевірки, лайфхаки, правове регулювання імпорту, типові помилки та способи їх уникнення, і навіть про спрощений порядок ввезення гуманітарної допомоги.

Реєструйтеся зараз та посильте свою екпертизу!

Спеціально для учасників EBA ми пропонуємо знижку 10% на це короткострокове навчання!

PS: за умови оплати на рахунок не через сайт.

Щоб скористатися знижкою, зателефонуйте нашому менеджеру +380674347205

Деталі про навчання за посиланням: https://courses.kse.ua/home/verifikatsiya-postachalnykiv-i-vvezennya-tovariv-z-za-kordonu-u-voenniy-chas

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: