fbpx

Вебінар: “Топ помилок учасників приватизації: як не треба робити”

01/ 04/ 2021
  Дата: 14 квітня Час: 11:00 – 12:00 Формат: онлайн (Zoom) Мова: українська, синхронний переклад на англійську Цільова аудиторія: CEOs та CFOs, власники бізнесу, юристи-інхаузи Реєстрація: https://bit.ly/3m9g16t У 2020 році надходження до бюджету від приватизації склали понад 3,03 мільярди гривень, а в 2021 році ФДМУ планує залучити вже 12 мільярдів та приватизація набирає обертів. Все більше цікавих об’єктів знаходять нових власників. Проте, поряд з історіями успіху, звісно, є й історії невдач, досвід яких дає чітке розуміння того, як не слід діяти потенційному покупцю та на що треба звернути увагу учаснику приватизації. Юридична фірма GOLAW спільно з Фондом державного майна України запрошують приєднатися до вебінару, під час якого будуть розкриті практичні аспекти підготовки, участі у аукціоні та пост-аукціонного етапів приватизації. Дізнайтеся як все зробити правильно та не втратити шанс придбати унікальний актив. Питання до обговорення: Які помилки потенційних покупців завадили успішній приватизації?(реальні кейси) Які дії необхідно здійснити, нюанси підготовки документів для участі у приватизації Вимоги до учасників аукціону Особливості участі іноземних інвесторів Практичні поради щодо підготовки до участі у приватизації Сесія запитань та відповідей Спікери: Максим Лебедєв - партнер GOLAW Олександр Мельник - юрист GOLAW Ольга Батова - Радник Голови Фонду державного майна України (ФДМУ)

Дата: 14 квітня

Час: 11:00 – 12:00

Формат: онлайн (Zoom)

Мова: українська, синхронний переклад на англійську

Цільова аудиторія: CEOs та CFOs, власники бізнесу, юристи-інхаузи

Реєстрація: https://bit.ly/3m9g16t

У 2020 році надходження до бюджету від приватизації склали понад 3,03 мільярди гривень, а в 2021 році ФДМУ планує залучити вже 12 мільярдів та приватизація набирає обертів. Все більше цікавих об’єктів знаходять нових власників.

Проте, поряд з історіями успіху, звісно, є й історії невдач, досвід яких дає чітке розуміння того, як не слід діяти потенційному покупцю та на що треба звернути увагу учаснику приватизації.

Юридична фірма GOLAW спільно з Фондом державного майна України запрошують приєднатися до вебінару, під час якого будуть розкриті практичні аспекти підготовки, участі у аукціоні та пост-аукціонного етапів приватизації. Дізнайтеся як все зробити правильно та не втратити шанс придбати унікальний актив.

Питання до обговорення:

  • Які помилки потенційних покупців завадили успішній приватизації?(реальні кейси)
  • Які дії необхідно здійснити, нюанси підготовки документів для участі у приватизації
  • Вимоги до учасників аукціону
  • Особливості участі іноземних інвесторів
  • Практичні поради щодо підготовки до участі у приватизації
  • Сесія запитань та відповідей

Спікери:

  • Максим Лебедєв – партнер GOLAW
  • Олександр Мельник – юрист GOLAW
  • Ольга Батова – Радник Голови Фонду державного майна України (ФДМУ)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: