fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар: Прозорість та відкритість: аудит фінансової звітності у сфері ІТ

20/ 07/ 2021
  Компанія KPMG в Україні запрошує на вебінар: Прозорість та відкритість: аудит фінансової звітності у сфері ІТ Дата: 5 серпня 2021 р. Тривалість заходу: 11:00 до 12:30  Формат: вебінар Мова заходу: українська / російська Реєстрація: https://bit.ly/3rgZZK9  Наразі стан фінансової звітності та обліку, на жаль, не є серед пріоритетних тем у порядку денному більшості IT компаній, зокрема стартапів, що демонструють високі темпи розвитку. Разом з тим, у сучасному світі довіра до інформації в цілому, та до фінансової звітності зокрема, є надзвичайно важливою. Наявність перевіреної аудитом фінансової звітності є, як правило, якісно новим етапом розвитку IT компаній. У той же час, проведення аудиту фінансової звітності вперше може стати викликом як для керівництва, так і для власників компаній.  Про що поговоримо? Аудит фінансової звітності у сфері IT – чим він особливий та коли він потрібний? Модифікований аудиторський звіт: як не допустити наявність суттєвих викривлень? Основні облікові питання у сфері IT: на що звертати увагу? Як підготуватися до аудиту «великої четвірки» На вебінарі будуть обговорені особливості проведення аудиту фінансової звітності у сфері IT, згадані питання, на які зазвичай звертають увагу аудитори, та надані практичні поради, як уникнути модифікацій в звіті незалежних аудиторів, що можуть мати негативні наслідки на можливість вийти на міжнародні ринки капіталу та на довіру з боку потенційних інвесторів. Спікери KPMG:  Сергій Гаспарян, партнер, відділ аудиторських послуг KPMG в Україні. Сергій має значний досвід проведення аудиту фінансової звітності в приватному і державному секторах, підготовленої відповідно до загальноприйнятих в США принципів бухгалтерського обліку, Положень (стандартів) бухгалтерського обліку України та Міжнародних стандартів фінансової звітності. Одним з основних напрямків спеціалізації Сергія є надання послуг компаніям сектора інформаційних технологій. Тетяна Мілко, директорка, група надання послуг у сфері методології бухгалтерського обліку KPMG в Україні.Тетяна має більш ніж 13 років професійного досвіду роботи в KPMG в Україні. Протягом цього періоду вона надавала послуги з аудиту фінансової звітності для багатьох промислових підприємств у різних секторах економіки. Зараз Тетяна спеціалізується на наданні послуг з МСФЗ бухгалтерських методологій в Україні та керує консультаційними проєктами з переходу на МСФЗ. Кому буде цікавий вебінар? Вебінар буде корисний власникам, керівникам, фінансовим директорам та менеджерам IT-компаній. У разі вашої зацікавленості у вебінарі, будь ласка, зареєструйтеся до 4 серпня 2021 року. Участь у вебінарі безоплатна. Заявки на участь від консультаційних, юридичних та аудиторських компаній не приймаються. KPMG в Україні готова знайти відповіді на ваші бізнес питання. Будь ласка, надсилайте ваші запитання на пошту Юлії Салей -  ysalei@kpmg.ua. Будемо раді бачити вас на нашому вебінарі!

Компанія KPMG в Україні запрошує на вебінар: Прозорість та відкритість: аудит фінансової звітності у сфері ІТ

Дата: 5 серпня 2021 р.

Тривалість заходу: 11:00 до 12:30 

Формат: вебінар

Мова заходу: українська / російська

Реєстрація: https://bit.ly/3rgZZK9 

Наразі стан фінансової звітності та обліку, на жаль, не є серед пріоритетних тем у порядку денному більшості IT компаній, зокрема стартапів, що демонструють високі темпи розвитку. Разом з тим, у сучасному світі довіра до інформації в цілому, та до фінансової звітності зокрема, є надзвичайно важливою. Наявність перевіреної аудитом фінансової звітності є, як правило, якісно новим етапом розвитку IT компаній. У той же час, проведення аудиту фінансової звітності вперше може стати викликом як для керівництва, так і для власників компаній. 

Про що поговоримо?

  • Аудит фінансової звітності у сфері IT – чим він особливий та коли він потрібний?
  • Модифікований аудиторський звіт: як не допустити наявність суттєвих викривлень?
  • Основні облікові питання у сфері IT: на що звертати увагу?
  • Як підготуватися до аудиту «великої четвірки»

На вебінарі будуть обговорені особливості проведення аудиту фінансової звітності у сфері IT, згадані питання, на які зазвичай звертають увагу аудитори, та надані практичні поради, як уникнути модифікацій в звіті незалежних аудиторів, що можуть мати негативні наслідки на можливість вийти на міжнародні ринки капіталу та на довіру з боку потенційних інвесторів.

Спікери KPMG: 

Сергій Гаспарян, партнер, відділ аудиторських послуг KPMG в Україні. Сергій має значний досвід проведення аудиту фінансової звітності в приватному і державному секторах, підготовленої відповідно до загальноприйнятих в США принципів бухгалтерського обліку, Положень (стандартів) бухгалтерського обліку України та Міжнародних стандартів фінансової звітності. Одним з основних напрямків спеціалізації Сергія є надання послуг компаніям сектора інформаційних технологій.

Тетяна Мілко, директорка, група надання послуг у сфері методології бухгалтерського обліку KPMG в Україні.Тетяна має більш ніж 13 років професійного досвіду роботи в KPMG в Україні. Протягом цього періоду вона надавала послуги з аудиту фінансової звітності для багатьох промислових підприємств у різних секторах економіки. Зараз Тетяна спеціалізується на наданні послуг з МСФЗ бухгалтерських методологій в Україні та керує консультаційними проєктами з переходу на МСФЗ.

Кому буде цікавий вебінар?

Вебінар буде корисний власникам, керівникам, фінансовим директорам та менеджерам IT-компаній.

У разі вашої зацікавленості у вебінарі, будь ласка, зареєструйтеся до 4 серпня 2021 року. Участь у вебінарі безоплатна. Заявки на участь від консультаційних, юридичних та аудиторських компаній не приймаються.

KPMG в Україні готова знайти відповіді на ваші бізнес питання. Будь ласка, надсилайте ваші запитання на пошту Юлії Салей –  ysalei@kpmg.ua.

Будемо раді бачити вас на нашому вебінарі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: