fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар на тему: «Ризики кібербезпеки під час використанні хмарних сервісів»

06/ 10/ 2021
  Тенденція така, що все більше компаній переносять свої бізнес-процеси в хмару. Причиною тому зниження витрат на інфраструктуру, а також зручність у використанні. Однак, попри всі переваги залишається актуальною проблема інформаційної безпеки. Неправильне використання хмарних сервісів несуть у собі великі ризики, такі як крадіжка і втрата даних, злом акаунтів, можливість проникнення хакерів, інсайдерські кібератаки й тощо. На вебінарі експерт компанії ImmuniWeb розповість, як уникнути ризиків і безболісно перейти на хмарні сервіси, а також відповість на низку запитань про те: Що таке площа атаки і як вона змінилася? Які є ризики використання хмарних сховищ? Як відкриті коди репозиторіїв впливають на підготовку атаки? Чому необхідно використовувати dark web моніторинг для захисту підприємства? Наш експерт: Андрій Слободяник Директор із розвитку партнерства в Центральній і Східній Європі компанії ImmuniWeb Маючи двадцятирічний досвід роботи, Андрій є визнаним експертом із питань ІТ та кібербезпеки. Загальна сума високотехнологічних програм, контрактів і пов’язаних з ними консультаційних та професійних послуг для державних органів і компанії по всьому світу налічує понад 500 млн. $. Дата: 21 жовтень 2021 г. (Чт) Час: 11: 00–12: 00 Місце: Webex Організатор: БДО в Україні Участь у вебінарі — БЕЗКОШТОВНА за попередньою реєстрацією. ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ За день до заходу на ваш e-mail буде надіслано посилання з доступом на нашу онлайн зустріч. Збережіть дату, щоб не пропустити захід. У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся за телефоном +380 44 323–26–87 або пишіть на marketing@bdo.ua

Тенденція така, що все більше компаній переносять свої бізнес-процеси в хмару. Причиною тому зниження витрат на інфраструктуру, а також зручність у використанні. Однак, попри всі переваги залишається актуальною проблема інформаційної безпеки. Неправильне використання хмарних сервісів несуть у собі великі ризики, такі як крадіжка і втрата даних, злом акаунтів, можливість проникнення хакерів, інсайдерські кібератаки й тощо.

На вебінарі експерт компанії ImmuniWeb розповість, як уникнути ризиків і безболісно перейти на хмарні сервіси, а також відповість на низку запитань про те:

  1. Що таке площа атаки і як вона змінилася?
  2. Які є ризики використання хмарних сховищ?
  3. Як відкриті коди репозиторіїв впливають на підготовку атаки?
  4. Чому необхідно використовувати dark web моніторинг для захисту підприємства?

Наш експерт: Андрій Слободяник

Директор із розвитку партнерства в Центральній і Східній Європі компанії ImmuniWeb

Маючи двадцятирічний досвід роботи, Андрій є визнаним експертом із питань ІТ та кібербезпеки. Загальна сума високотехнологічних програм, контрактів і пов’язаних з ними консультаційних та професійних послуг для державних органів і компанії по всьому світу налічує понад 500 млн. $.

Дата: 21 жовтень 2021 г. (Чт)

Час: 11: 00–12: 00

Місце: Webex

Організатор: БДО в Україні

Участь у вебінарі — БЕЗКОШТОВНА за попередньою реєстрацією.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

За день до заходу на ваш e-mail буде надіслано посилання з доступом на нашу онлайн зустріч.

Збережіть дату, щоб не пропустити захід.

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся за телефоном +380 44 323–26–87 або пишіть на marketing@bdo.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: