fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар “Low-code платформа для бізнес-додатків Power Apps стала ще доступнішоюї”

13/ 09/ 2021
  Бізнес -додатки мають критичне значення для повсякденної діяльності та фінансових результатів компанії. Однак вартість і час розробки можуть бути величезними. Платформа Microsoft Power Apps зробила революцію в цьому питанні завдяки доступним цінам та простоті використання. 30 вересня о 10:00, приєднуйтесь до вебінару Infopulse Low-code платформа для бізнес-додатків Power Apps стала ще доступнішоюї, щоб спростити ваші бізнес-процеси та розробку додатків за допомогою потужної платформи. На вебінарі ви дізнаєтеся: Microsoft Power Apps тепер доступний кожному: нова цінова політика з 1 жовтня 2021 року; Огляд популярних архітектур: Premium Power Apps + Dataverse; Power Apps Canvas у складі пакетів Microsoft Office 365; Вибір правильної цільової архітектури для ваших бізнес-вимог; Azure integrations або Power Automate: розбираємо різні сценарії використання. Наш спікер: Євгеній Самійлик - Senior Microsoft Dynamics CRM & Power Apps Consultant в Infopulse Дізнайтесь більше про вражаючі можливості Microsoft Power Apps та автоматизуйте бізнес-процеси без коду або технічних знань! Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3AaGSVT  *Вебінар проводитиметься російською мовою, оскільки запрошені учасники з Білорусі, Казахстану, Азербайджану та інших країн СНГ.

Бізнес -додатки мають критичне значення для повсякденної діяльності та фінансових результатів компанії. Однак вартість і час розробки можуть бути величезними. Платформа Microsoft Power Apps зробила революцію в цьому питанні завдяки доступним цінам та простоті використання.

30 вересня о 10:00, приєднуйтесь до вебінару Infopulse “Low-code платформа для бізнес-додатків Power Apps стала ще доступнішоюї”, щоб спростити ваші бізнес-процеси та розробку додатків за допомогою потужної платформи.

На вебінарі ви дізнаєтеся:

  • Microsoft Power Apps тепер доступний кожному: нова цінова політика з 1 жовтня 2021 року;
  • Огляд популярних архітектур: Premium Power Apps + Dataverse; Power Apps Canvas у складі пакетів Microsoft Office 365;
  • Вибір правильної цільової архітектури для ваших бізнес-вимог;
  • Azure integrations або Power Automate: розбираємо різні сценарії використання.

Наш спікер:

Євгеній Самійлик – Senior Microsoft Dynamics CRM & Power Apps Consultant в Infopulse

Дізнайтесь більше про вражаючі можливості Microsoft Power Apps та автоматизуйте бізнес-процеси без коду або технічних знань!

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3AaGSVT 

*Вебінар проводитиметься російською мовою, оскільки запрошені учасники з Білорусі, Казахстану, Азербайджану та інших країн СНГ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: