fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар: До інвестицій готовий! Як IT-компанії підготуватись до процесу залучення інвестицій?

20/ 07/ 2021
  Компанія KPMG в Україні запрошує на вебінар: До інвестицій готовий! Як IT-компанії підготуватись до процесу залучення інвестицій? Дата: 3 серпня 2021 р. Тривалість заходу: з 11:00 до 12:30  Формат: вебінар Мова заходу: українська / російська Реєстрація: https://bit.ly/3z5CtCJ Наразі, у зв’язку із бурхливим розвитком інформаційних технологій та модернізацією усіх пов’язаних із ними процесів, послуги IT-компаній стають все більше затребуваними. Тому інвестування в IT-проекти уже стало справжнім трендом. Однак, перш ніж інвестори роблять вибір, визначаючи, в яку компанію вкласти свій капітал, вони вивчають багато різноманітних нюансів діяльності компанії та факторів, які можуть вплинути на її подальший розвиток. Для того, аби допомогти IT-компаніям підготуватися до потенційного залучення коштів інвесторів, KPMG проводить вебінар, на якому кожен охочий зможе дізнатися важливі моменти, пов’язані з цим процесом. Про що поговоримо? —    Залучення інвестицій, вихід на IPO та капіталізація IT-бізнесу: на що звертати увагу? —    Фінансова звітність IT-компанії для інвесторів: що вони очікують побачити та як до цього підготуватися? —    Особливості проходження процесу due diligence —    Закриття транзакції – про що слід потурбуватися заздалегідь? —    M&A: що це і навіщо його робити —    Вплив M&A на вартість бізнесу —    Чи варто IT-бізнесу ставати публічною компанією? Спікери вебінару: Світлана Щербатюк, директорка практики супроводження корпоративних угод KPMG в Україні. Світлана здобула міжнародний досвід у США в Центрі розвитку малого бізнесу та у технологічній компанії у Кремнієвій долині. У KPMG Світлана спеціалізується на консультаційних послугах з передінвестиційного фінансового аналізу, IBR (незалежного огляду бізнесу), передінвестиційного комерційного аналізу, SPA консультування та інших трансакцій. Ілля Сегеда, лідер напрямку консультаційних послуг з питань злиття і поглинань KPMG в Україні. Ілля має понад 13 років досвіду роботи у сфері корпоративних фінансів та інвестиційного банкінгу. В KPMG Ілля відповідає за розширення практики консультаційних послуг у сфері злиття та поглинань (M&A) в Україні. Ілля також є експертом у галузі державно-приватного партнерства (ДПП), займався підготовкою техніко-економічних обґрунтувань і консультуванням за операціями для проєктів ДПП в Україні, Вірменії та Казахстані. Кому буде цікавий вебінар? Вебінар буде корисний власникам, керівникам, фінансовим директорам та менеджерам IT-компаній. У разі вашої зацікавленості у вебінарі, будь ласка, зареєструйтеся до 2 серпня 2021 року. Участь у вебінарі безоплатна. Заявки на участь від консультаційних, юридичних та аудиторських компаній не приймаються. KPMG в Україні готова знайти відповіді на ваші бізнес питання. Будь ласка, надсилайте ваші запитання на пошту Юлії Салей – ysalei@kpmg.ua. Будемо раді бачити вас на нашому вебінарі!

Компанія KPMG в Україні запрошує на вебінар: До інвестицій готовий! Як IT-компанії підготуватись до процесу залучення інвестицій?

Дата: 3 серпня 2021 р.

Тривалість заходу: з 11:00 до 12:30 

Формат: вебінар

Мова заходу: українська / російська

Реєстрація: https://bit.ly/3z5CtCJ

Наразі, у зв’язку із бурхливим розвитком інформаційних технологій та модернізацією усіх пов’язаних із ними процесів, послуги IT-компаній стають все більше затребуваними. Тому інвестування в IT-проекти уже стало справжнім трендом. Однак, перш ніж інвестори роблять вибір, визначаючи, в яку компанію вкласти свій капітал, вони вивчають багато різноманітних нюансів діяльності компанії та факторів, які можуть вплинути на її подальший розвиток.

Для того, аби допомогти IT-компаніям підготуватися до потенційного залучення коштів інвесторів, KPMG проводить вебінар, на якому кожен охочий зможе дізнатися важливі моменти, пов’язані з цим процесом.

Про що поговоримо?

—    Залучення інвестицій, вихід на IPO та капіталізація IT-бізнесу: на що звертати увагу?

—    Фінансова звітність IT-компанії для інвесторів: що вони очікують побачити та як до цього підготуватися?

—    Особливості проходження процесу due diligence

—    Закриття транзакції – про що слід потурбуватися заздалегідь?

—    M&A: що це і навіщо його робити

—    Вплив M&A на вартість бізнесу

—    Чи варто IT-бізнесу ставати публічною компанією?

Спікери вебінару:

Світлана Щербатюк, директорка практики супроводження корпоративних угод KPMG в Україні. Світлана здобула міжнародний досвід у США в Центрі розвитку малого бізнесу та у технологічній компанії у Кремнієвій долині. У KPMG Світлана спеціалізується на консультаційних послугах з передінвестиційного фінансового аналізу, IBR (незалежного огляду бізнесу), передінвестиційного комерційного аналізу, SPA консультування та інших трансакцій.

Ілля Сегеда, лідер напрямку консультаційних послуг з питань злиття і поглинань KPMG в Україні. Ілля має понад 13 років досвіду роботи у сфері корпоративних фінансів та інвестиційного банкінгу. В KPMG Ілля відповідає за розширення практики консультаційних послуг у сфері злиття та поглинань (M&A) в Україні. Ілля також є експертом у галузі державно-приватного партнерства (ДПП), займався підготовкою техніко-економічних обґрунтувань і консультуванням за операціями для проєктів ДПП в Україні, Вірменії та Казахстані.

Кому буде цікавий вебінар?

Вебінар буде корисний власникам, керівникам, фінансовим директорам та менеджерам IT-компаній.

У разі вашої зацікавленості у вебінарі, будь ласка, зареєструйтеся до 2 серпня 2021 року. Участь у вебінарі безоплатна. Заявки на участь від консультаційних, юридичних та аудиторських компаній не приймаються.

KPMG в Україні готова знайти відповіді на ваші бізнес питання. Будь ласка, надсилайте ваші запитання на пошту Юлії Салей – ysalei@kpmg.ua.

Будемо раді бачити вас на нашому вебінарі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: