fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар: “Діагностика податкових ризиків: практика KPMG. Частина 2”

26/ 11/ 2021
  Компанія KPMG в Україні запрошує на вебінар: Діагностика податкових ризиків: практика KPMG. Частина 2 Дата: 8 грудня 2021 року Тривалість заходу: з 11:00 до 12:00 Формат: вебінар Мова заходу: українська Реєстрація: https://cutt.ly/eTHcmHU За останні 5 років команда KPMG успішно провела понад 200 діагностик податкової позиції українських компаній та буде рада поділитися своїм досвідом. Як показує наш досвід, вчасно діагностовані проблеми у документуванні, процесах обліку та структурі господарських операцій з подальшими зваженими діями допомагають знизити податкові ризики до прийнятно низького рівня. Запрошуємо вас на вебінар, під час якого ми розповімо про найрозповсюдженіші податкові ризики, які бачимо під час перевірок, а також розкриємо секрети управління цими ризиками. Вебінар буде корисним тим, хто відповідає за податкову позицію компанії, опікується фінансами та податковою ефективністю, а також тим, хто займається підготовкою декларацій. Програма вебінара включає питання: податкові ризики, пов’язані з основними засобами та запасами операції з нерезидентами як зона підвищеної уваги податківців негосподарська діяльність: вічний рушій податкових донарахувань найпоширеніші інструменти захисту від податкових ризиків Спікери групи корпоративного оподаткування KPMG в Україні: Оксана Панченко, старша менеджерка, Лілія Таран, менеджерка. У разі вашої зацікавленості у заході, будь ласка, зареєструйтеся до 7 грудня 2021 року. Участь у заході безоплатна. Заявки на участь від консультаційних, юридичних та аудиторських компаній не приймаються. KPMG в Україні готова знайти відповіді на ваші бізнес питання. З будь-яких питань просимо звертатися до Юлії Салей на електронну адресу: ysalei@kpmg.ua Будемо раді бачити вас на нашому заході!

Компанія KPMG в Україні запрошує на вебінар: “Діагностика податкових ризиків: практика KPMG. Частина 2”

Дата: 8 грудня 2021 року

Тривалість заходу: з 11:00 до 12:00

Формат: вебінар

Мова заходу: українська

Реєстрація: https://cutt.ly/eTHcmHU

За останні 5 років команда KPMG успішно провела понад 200 діагностик податкової позиції українських компаній та буде рада поділитися своїм досвідом.

Як показує наш досвід, вчасно діагностовані проблеми у документуванні, процесах обліку та структурі господарських операцій з подальшими зваженими діями допомагають знизити податкові ризики до прийнятно низького рівня.

Запрошуємо вас на вебінар, під час якого ми розповімо про найрозповсюдженіші податкові ризики, які бачимо під час перевірок, а також розкриємо секрети управління цими ризиками.

Вебінар буде корисним тим, хто відповідає за податкову позицію компанії, опікується фінансами та податковою ефективністю, а також тим, хто займається підготовкою декларацій.

Програма вебінара включає питання:

  • податкові ризики, пов’язані з основними засобами та запасами
  • операції з нерезидентами як зона підвищеної уваги податківців
  • негосподарська діяльність: вічний рушій податкових донарахувань
  • найпоширеніші інструменти захисту від податкових ризиків

Спікери групи корпоративного оподаткування KPMG в Україні:

  • Оксана Панченко, старша менеджерка,
  • Лілія Таран, менеджерка.

У разі вашої зацікавленості у заході, будь ласка, зареєструйтеся до 7 грудня 2021 року. Участь у заході безоплатна. Заявки на участь від консультаційних, юридичних та аудиторських компаній не приймаються.

KPMG в Україні готова знайти відповіді на ваші бізнес питання. З будь-яких питань просимо звертатися до Юлії Салей на електронну адресу: ysalei@kpmg.ua

Будемо раді бачити вас на нашому заході!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: