fbpx

Важливі речі об’єднують, або чи вдасться SDG Relay залучитися підтримкою п’ятидесяти соціально відповідальних брендів?

03/ 04/ 2020

www.sdgrelay.com Global Day to #Act4SDGs

ГО Startup Kyiv разом з тематичним партнером ПРООН Україна, запрошують долучитись до св’яткування 5-ї річниці заснування Глобальних Цілей Сталого Розвитку, прийнявши участь у віртуальній спортивній естафеті «SDG Relay» яка відбудеться 25 вересня 2020 року в рамках офіційного Global Day to #Act4SDGs у будь-якому куточку України!

Що та чому?

Важливі речі об’єднують, або чи вдасться SDG Relay залучитися підтримкою п’ятидесяти соціально відповідальних брендів? 

Саме з такою метою Громадська Організація «Startup Kyiv» вирішила започаткувати унікальний спортивний захід Віртуальний «SDG Relay», щоб привернути увагу суспільства до 17 Глобальних цілей розроблених ООН, та зробити доброчинний збір коштів задля розвитку освітніх програм з питань інновацій та підприємництва для української молоді яка працює над розробкою інноваційних ідей для вирішення хоча б однієї з Цілей.

Про захід SDG RELAY 

Вперше в Україні організатори планують провести унікальну віртуальну спортивну естафету, яка розрахована на командну участь. Команди складатимуться з 4-х осіб, де кожний учасник має пробігти або пройти зручну для них дистанцію у зручному місці. Це зробить естафету інклюзивною та доступною для найширшого кола учасників. 

Хто може прийняти участь?

До естафети запрошуються всі команди, які прагнуть підтримувати активний спосіб життя, підвищити дух співпраці і поспілкуватися з однодумцями в неформальній обстановці. На особливу увагу і участь “Startup Kyiv” розраховує від компаній, які хочуть проявити свою підтримку розвитку інновацій та підприємництва в Україні. Таким чином, захід від SDG Relay виявить та об’єднає прогресивно мислячі команди, а також соціально свідомі та відповідальні бренди в Україні.

Використання залучених коштів

Після покриття витрат на організацію естафети, зібрані кошти будуть використані “Startup Kyiv” для розвитку освітніх програм з питань інновацій та підприємництва, які будуть безкоштовними для української молоді. Один із заходів, що планується провести це National Startup Competition Ukraine, де за допомогою менторської експертизи команди розвиватимуть свої ідеї, а переможець поїде до Всесвітніх змагань стартапів 2020, 2021 року до Китаю, та змагатиметься за право стати найкращим стартапом світу.

Про більш детальну інформацію про захід, а також як зареєструватися, можна дізнатися на www.sdgrelay.com 

Чому ми це робимо? За словами засновниці «Startup Kyiv» та організаторки SDG RELAY.

“Ми хочемо підвищити рівень обізнаності в Україні щодо 17 цілей сталого розвитку та підтримати інноваторів і винахідників, адже саме впровадження інноваційних рішень може дати надію, що Глобальні цілі досяжні. Але для цього потрібно діяти негайно – говорить організаторка заходу SDG RELAY і засновниця «Startup Kyiv» Алевтина Пабст, – працюючи з українськими новаторами п’ять років поспіль, я переконалась, що Україна має величезний потенціал, який може допомогти вирішенню глобальних проблем, але на шляху стоїть два виклики: фрагментованість підприємницької екосистеми та катастрофічно недостатні бізнес знання.” 

Про більш детальну інформацію про захід, а також як зареєструватися, можна дізнатися на www.sdgrelay.com 

Додаткова інформація:

Про “Startup Kyiv” та що ми вже зробили?

“Startup Kyiv” – це Громадська Організація, яка покликана об’єднувати, навчати та просувати молодих новаторів-підприємців як в Україні, так і за кордоном, та будувати мости між бізнесом та академією. Історія “Startup Kyiv” веде свій відлік з 2016 року, коли організація вперше провела відбір представника України до Всесвітніх змагань стартапів в Данії. З того часу, завдяки підтримці “Startup Kyiv”, українські команди щороку беруть участь і отримують визнання та винагороди на міжнародних змаганнях за власні інноваційні розробки. У 2018 році Дмитро Бідюк із FoodBioPack отримав ексклюзивний Sustainability Award. Минулого року організатори пішли далі та провели власний захід SDG Hackathon, який допоміг вже ширшому колу новаторів розвивати свої ідеї – в ньому взяли участь 12 команд з 8 університетів України. Переможцем став Валентин Фречка, засновник «RE-leaf PAPER», який представив свою розробу на Всесвітніх змаганнях стартапів в Данії, де посів друге місце в категорії “Environmental”. 

Нижче фотографії та інфографіки по нашій діяльності.

З будь-яких питань звертайтесь до організаторки заходу – Алевтини Пабст alevtynapabst@gmail.com

 

 

У 2018 році Дмитро Бідюк із FoodBioPack отримав ексклюзивний Sustainability Award

Валентин Фречка, засновник «RE-leaf PAPER», який представив свою розробу на Всесвітніх змаганнях стартапів в Данії,

Startup Kyiv SDG HACKATHON 2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: