fbpx

Вакцинний націоналізм: потреба у світовій взаємодії

31/ 03/ 2021
  27 квітня Приєднуйтесь до дискусіі про вакцинний націоналізм з Susana Malcorra, деканом IE School of Global and Public Affairs та ex Chief of Staff в UN Secretary General Bank Кі Мун, який  очолював реакцію на спалах Еболи в Західній Африці, а також з John W. H. Denton AO, Генеральним Секретарем Міжнародної Торговоі Палати, бізнес лідером та експертом з міжнародної торгівлі, інвестиційного права та політики. Перегони вакцінування засвідчують кричущу нерівність в світі: здатність краін вакцінувати своє населення м’яко кажучи нерівномірна, також ми бачимо як вакцина використовується в якості геополітичного інструменту.  Глобальні інституціі такі як  ВОТ, ВОЗ, Міжнародна Координаційна Група, Всесвітній Економічний Форум, Світовий Банк та інші  застерігають проти «вакцинного націоналізму» - феномену,  який описує перегони кількох багатих краін підписати угоди з фарм компаніями заради забезпечення вакцинами свого населення, тим самим зменшуючи доступ до вакцин для менш привілейованихкраін. Це вже виражається в цілком конкретних прикладах, наприклад  заборона ЄС на експорт вакцин. Метою заходу є рефлексія над ситуацією, що склалася, та отримання інсайтів від світових лідерів на тему того як ми можемо зменшити збитковий ефект спричинений  вакцинним націоналізмом. СПІКЕРИ SUSANA MALCORRA, Dean at IE School of Global and Public Affairs (Moderator)  JOHN W.H. DENTON AO, Secretary General of the International Chamber of Commerce (ICC)  Реєстрація

27 квітня

Приєднуйтесь до дискусіі про вакцинний націоналізм з Susana Malcorra, деканом IE School of Global and Public Affairs та ex Chief of Staff в UN Secretary General Bank Кі Мун, який  очолював реакцію на спалах Еболи в Західній Африці, а також з John W. H. Denton AO, Генеральним Секретарем Міжнародної Торговоі Палати, бізнес лідером та експертом з міжнародної торгівлі, інвестиційного права та політики.

Перегони вакцінування засвідчують кричущу нерівність в світі: здатність краін вакцінувати своє населення м’яко кажучи нерівномірна, також ми бачимо як вакцина використовується в якості геополітичного інструменту.  Глобальні інституціі такі як  ВОТ, ВОЗ, Міжнародна Координаційна Група, Всесвітній Економічний Форум, Світовий Банк та інші  застерігають проти «вакцинного націоналізму» – феномену,  який описує перегони кількох багатих краін підписати угоди з фарм компаніями заради забезпечення вакцинами свого населення, тим самим зменшуючи доступ до вакцин для менш привілейованихкраін. Це вже виражається в цілком конкретних прикладах, наприклад  заборона ЄС на експорт вакцин.

Метою заходу є рефлексія над ситуацією, що склалася, та отримання інсайтів від світових лідерів на тему того як ми можемо зменшити збитковий ефект спричинений  вакцинним націоналізмом.

СПІКЕРИ

SUSANA MALCORRA, Dean at IE School of Global and Public Affairs (Moderator) 

JOHN W.H. DENTON AO, Secretary General of the International Chamber of Commerce (ICC) 

Реєстрація

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: