fbpx

Юрист – (2-3 роки досвіду роботи після закінчення навчання, з дійсним посвідченням адвоката) в практику вирішення спорів

 • Країна: Україна
 • Регіон: Київ
 • Компанiя: СіЕмЕс Камерон МакКенна Набарро Ольсванг Україна
 • Галузь: Юристи, адвокати, нотаріуси
 • Створено: 13.07.2020

Контактна особа:

Тетяна Бугасова

Зв'язатись

Про посаду

Можливість приєднатися до команди з вирішення спорів, яка високо цінується та розвивається, у провідній міжнародній юридичній фірмі, де щодня випадає можливість набути досвід українських і міжнародних арбітражів, судових засідань і розглядів судових спорів у різних галузях із високим рівнем відповідальності при роботі з клієнтом і безперервним особистим розвитком. Робота у складі провідної міжнародної юридичної фірми в Україні, найбільшої юридичної фірми в Європі та 5-ої за розміром у світі, в офісах якої у Великобританії, Центральній та Східній Європі працюють провідні юристи у галузях комерційного, регуляторного права, вирішення спорів і судочинства.
Наша команда з вирішення спорів займається масштабними міжнародними інвестиційними/комерційними арбітражними розглядами, бере участь як у транскордонних, так і у внутрішніх судових розглядах, пропонує повний спектр послуг по відношенню до різних проваджень (господарських, адміністративних і цивільних) у судах України, регуляторних питань у різних галузях і комплаєнсу/посадових злочинів. Ми працюємо з великими корпораціями, міжнародними та українськими компаніями, а також фізичними особами.
Нашу команду з вирішення спорів віднесено до Категорії 1 (Tier 1) і визнано найкращими юристами за версією міжнародних рейтингових агенцій (Legal 500, Chambers Europe, Best Lawyers).

Надсилайте своє резюме контактній особі.

Будь ласка, зверніть увагу, що Європейська Бізнес Асоціація, зареєстрована за адресою: Україна, м. Київ, 04070, вул. Андріївський узвіз 1А, код за ЄДРПОУ – 31811085, не збирає та не обробляє будь-яким чином ваші персональні дані, які направляються контактній особі в рамках даного оголошення про вакансію. Для отримання інформації, передбаченої законодавством, зокрема про володільця персональних даних (data controller), мету обробки ваших персональних даних в таких випадках тощо, звертайтесь, будь ласка, до контактної особи, вказаної вище.

 

 

Кваліфікаційні вимоги:

Ми шукаємо завзятого, амбітного юриста (з 2-3 роками досвіду роботи після закінчення навчання та дійсним посвідченням адвоката) для нашої команди з вирішення спорів, що у київському офісі.

Ми розглядатимемо кандидатів, які:

 • мають принаймні 2-3 роки досвіду роботи на повну ставку у галузі вирішення спорів, у тому числі участі у судових засіданнях і арбітражних процесах
 • мають кваліфікацію за правом України та диплом з правознавства від визнаного університету
 • мають посвідчення адвоката України (склали іспит та отримали свідоцтво)
 • мають відмінні навички письмового та усного спілкування англійською, українською та російською мовами
 • мають комерційно орієнтований підхід, розвинуті навички міжособистісного спілкування, управління та організації свого часу
 • є гнучкими, спроможними до багатозадачності та роботи в обставинах стресу
 • здатні працювати як самостійно, так і в команді

ПРИМІТКА: ми не розглядатимемо претендентів, які не мають свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

Функціональні обов’язки:

Ми шукаємо енергійну, проактивну та завзяту людину з високим рівнем кваліфікації, гарним знанням ділової англійської мови та відмінним володінням українською мовою. Того, хто може зберігати спокій у стресовій ситуації та здатен відповідним чином справлятися з завданнями, які конфліктують між собою, і розставляти пріоритети.

Ми пропонуємо:

У складі регіональної практики вирішення спорів CMS у країнах ЦВЄ/СНД необхідно забезпечувати, щоб наші клієнти отримували користь від глибоких знань відповідного регіону, а також передової міжнародної практики в країнах ЦВЄ/СНД. Перевагою команди з вирішення спорів є прямий доступ до досвіду видатної судової практики CMS у Великій Британії (з неймовірним офісом у Лондоні та ще шістьма офісами в інших містах) та інших юрисдикціях.
Це чудова можливість працювати у складі нашої київської команди, часто у тісній співпраці з нашою більшою командою з інших офісів, надаючи клієнтам консультації щодо проектів різних видів, у тому числі комерційних та у галузях роздрібної торгівлі, енергетики, фармацевтики, фінансів та інфраструктури.

Тип зайнятості:

 • Повна зайнятість

Місцезнаходження:

 • м. Київ, Україна

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: